Přípravka

!!NÁBOR - BŘEZEN 2018!!

Trenéři: Jan Hamšík (+420 774 844 306), Jaroslav Bílek (+420 602 838 590), Jaroslav Podaný

Naše mládež má za sebou po obnově svého fungování první rok v mistrovské soutěži. Prackovické naděje v přípravce sbírají své první fotbalové zkušenosti a moc rádi by ve svých řadách uvítaly nové kamarády a spoluhráče! Vedení oddílu se proto rozhodlo ve třech březnových termínech uspořádat další nábor dětí, které by se chtěly stát fotbalisty a nejen to.

„Být součástí fotbalové mládeže v Prackovicích neznamená jen hrát v sezoně každý týden zápasy a prát se o medaile, ceny a diplomy, které hráči na každém turnaji získávají, ale jako trenéři apelujeme také na to, aby vše fungovalo i mimo trávník. To znamená, že děti získávají kromě prvotních sportovních dovedností schopnost být v nejzákladnějších ohledech samostatné, dále se naučí například pomáhat druhým, komunikovat se svými vrstevníky a dospělými. Naše přípravka za poměrně krátkou dobu utvořila výbornou partu, která bojuje jako jeden tým a každá nová tvář je mezi námi vítána. Nábor je pro děti od 5 do 10 let,“ říká Jan Hamšík, jeden z trenérů prackovické přípravky.

A teď to nejdůležitější – kdy nábor probíhá. Celá akce proběhne v druhé polovině března a bude ve třech termínech. Záleží jen na Vás, který z nich si vyberete.

Termín 1) neděle 18. března 2018 na fotbalovém hřišti v Prackovicích

·         v tento den se na našem trávníku uskuteční dva přátelské zápasy proti třebenické mládeži, do akce nastoupí obě prackovické přípravky, mladší i starší. Nové děti se mohou klidně hned zapojit do zápasů, případně se mohou jen kouknout, čeho mohou být v následující době součástí. Začátek je ve 12.30 hod a od 12.00 se rodiče nových tváří sejdou s našimi trenéry mládeže, kteří Vám s radostí poskytnou veškeré informace a zodpoví všechny dotazy. 

Termín 2) sobota 24. března 2018 na fotbalovém hřišti v Prackovicích společně s velikonočním tvořením

·         pokud Vám časově nevyhovuje neděle, nezoufejte. Náboru se lze zúčastnit i nadcházející sobotu, kdy bude nábor spojený s velikonočním tvořením, kde si mohou děti uplést svojí první pomlázku a další velikonoční tvoření s tím spojené, které začne od 15:00 hod. Prackovická mladší přípravka sehraje přátelské utkání s mladší přípravkou Neštěmic od 15:30. I zde se rodiče nových fotbalistů sejdou v 15:00 s našimi trenéry, kteří přiblíží celý systém naší mládeže. 

Termín 3) neděle 25. března 2018 na umělém hřišti v Dolních Zálezlech

·         náboru se lze zúčastnit i další neděli, kdy budou prackovické přípravky trénovat v obci, která s námi v rámci fotbalu spolupracuje. I zde se rodiče nových fotbalistů sejdou ve 13:30 s našimi trenéry, kteří přiblíží celý systém naší mládeže. 

Ohledně dalších informací sledujte naše webové stránky https://tj-prackovice.webnode.cz/ ,veškeré informace naleznete i na facebookových stránkách https://www.facebook.com/prackovicefotbal/ 

Pojď se stát členem prackovického fotbalu, pojď si najít nové kamarády! Těšíme se na tebe!