Sezóna 2019 / 2020

7. kolo, 5. října 2019, 13.00

Prackovice – Medvědice 3:0 (2:0)

Branky Prackovic: 4. Hamšík, 44. Barták, 74. Poláček.

Rozhodčí: Huml. ŽK: 1:1.  Diváci: 20.

Patrik Bauer, brankář: „Medvědice jsme si pohlídali a na domácí půdě je nepustili k žádným velkým šancím. Musím tedy pochválit obranu, která zápas odjezdila doslova po zadku. Obě mužstva se trápila s dost těžkým terénem, ale my jsme byli ti, kteří zápas zvládli po všech stránkách lépe.“

6. kolo, 29. září 2019, 16.00

Třebenice – Prackovice 2:3 (0:2)

Branky Prackovic: 5., 29. a 75. Poláček

Rozhodčí: Šefránek. ŽK: 4:5. ČK: 1:1. Diváci: 50.

Sestava: Bauer – Pechánek, Klaban, Bílek, Žemlička – Barták, Dolejš, Šalda, Pohořálek – Jan Veselý, Poláček

Pavel Šalda, záložník: „Věděli jsme, že nepůjde o jednoduchý zápas, což se i potvrdilo. V prvním poločase jsme byli jednoznačně lepším týmem. Nebýt zahozených šancí, nebylo už ve druhé půli o co hrát. I tak jsme se ale dostali do zaslouženého vedení 2:0. Druhý poločas jsme začali katastrofálně a nezodpovědně. Domácí zlepšili pohyb, což vyústilo v chyby, penalty, vyloučení a taky srovnání na 2:2. Naštěstí, a toho si cením asi nejvíc, jsme se dokázali jako tým v posledních dvaceti minutách zvednout, zabojovat a po rozhodujícím gólu na 3:2 zápas v poklidu dohrát, což je věc, která se nám vloni nedařila.“

5. kolo, 21. září 2019, 13.30

Prackovice – Budyně „B“ 3:1 (2:1)

Branky Prackovic: 16., 29. a 59. Jan Veselý

Rozhodčí: Šíma. ŽK: 0:1. Diváci: 30.

Sestava: Bauer – Pechánek, Klaban, Bílek (75. Kubec), Žemlička – Barták, Dolejš, Beneš, Hon (61. Jakub Veselý) – Jan Veselý, Poláček

Jan Pechánek, obránce: „Chtěli jsme do zápasu vlétnout a rozhodnout o osudu tří bodů co nejdříve. Opak byl ale pravdou, soupeř se dostal do zaslouženého vedení. Postupem času jsme ovšem hru vyrovnali, ještě v první půli utkání otočili a nakonec ho zodpovědně dotáhli do vítězného konce. Soupeř bojoval, body zadarmo nedal, ale doplatil na slabou fyzickou kondici, místo závěrečného tlaku Budyně jsme měli další šance na navýšení vedení. Pět výher z pěti zápasů je parádní bilance, ale máme za sebou teprve čtvrtinu sezony. Nesmíme létat v oblacích, musíme hrát tak, jako bychom těch pět vyhraných zápasů prohráli.“

4. kolo, 14. září 2019, 13.30

Libochovany – Prackovice 0:3 (0:1)

Branky Prackovic: 30. Barták, 57. Jan Veselý, 90. Poláček

Rozhodčí: Andrle. ŽK: 2:1. Diváci: 60.

Sestava: Bauer – Pechánek, Klaban, Beneš, Žemlička – Barták, Dolejš, Šalda, Pohořálek (76. Bílek) – Jan Veselý, Poláček

Jan Beneš, obránce: „Dravost je to, co popisuje zápas nejlépe, klobouk dolů za odmakaný mač. Po nervózním začátku jsme se dostali do herní převahy, jenže bez šancí. Na ty vedl soupeř. Kdyby Škárka z dvou tyčí trefil šibenice, kdo ví, jak by vše dopadlo. Nám překvapivě pomohly standardní situace. Gól z rohu jsme nedali dlouho, natož hned dva! Fotbal to možná nebyl nejlepší, ale takové už zápasy dlouholetých rivalů bývají. My jsme si však výhru zasloužili. Zklamalo mě jen chování některých hráčů soupeře, kteří prohru neunesli. Odstrašujícím příkladem budiž kapitán, po utkání odmítl podat ruku mně i dalším hráčům.“

3. kolo, 7. září 2019, 14.00

Prackovice - Libínky 8:0 (4:0)

Branky Prackovic: 11. a 54. Pohořálek, 30. a 40. Dolejš, 52. a 78. Poláček, 29. Barták, 69. Jan Veselý

Rozhodčí: Šafránek. ŽK: 0:1. Diváci: 20.

Sestava: Bauer – Pechánek (75. Kubec), Klaban, Mužík (70. Hon), Pohořálek – Barták, Dolejš, Hamšík, Žemlička – Poláček, Jan Veselý

Jiří Dolejš, záložník: „Ze všeho nejdřív bych nejprve rád pochválil soupeře za bojovnost. Ačkoliv přijel ve splácané sestavě a dohrával vinou zranění v deseti hráčích, nevzdal se a bojoval. Nám naštěstí pomohlo, jako prozatím ve všech zápasech nové sezony, že jsme proměňovali nabídnuté šance, to přineslo brzy klid do celého mužstva. Tím pádem už jsme soupeře k žádným větším šancím nepouštěli a zápas si v klidu pohlídali. Doufám, že nám vydařené výkony vydrží i v dalších zápasech a že tak nadále zůstaneme na čele tabulky.“

2. kolo, 1. září 2019, 17.00

Zahořany – Prackovice 1:5 (0:1)

Branky Prackovic: 22. a 49. Barták, 62. Pohořálek, 69. Jan Veselý, 81. Jakub Veselý.

Rozhodčí: Kučera. ŽK: 1:0. Diváci: 15.

Sestava: Bauer – Pechánek (75. Jakub Veselý), Klaban, Beneš, Pohořálek – Barták, Šalda, Dolejš, Hon (69. Kubec) – Poláček, Jan Veselý

Jan Veselý, kapitán: „V Zahořanech se nám tradičně daří, ale domácí nás trápí tvrdou hrou. Jsem rád, že se nám podařilo se jim v tomto ohledu vyrovnat, navíc jsme i hráli fotbal. Měli jsme pod kontrolou střed hřiště a vytvářeli si slibné šance, jen by to chtělo více klidu při finálních přihrávkách a v zakončení, to by nás ve vyrovnanějších zápasech mohlo mrzet. Také jsme po dlouhé době prokázali i psychickou odolnost a po gólu na 2:1 jsme se nesesypali, ale naopak přidali a v klidu zápas dohráli. Konečně hrajeme pěkný fotbal, tak doufám, že to ocení i naši fanoušci a přijdou nás podpořit v dalším domácím zápase.“

1. kolo, 24. srpna 2019, 14.00

Prackovice - Úštěk "B"  7:1 (4:0)

Branky Prackovice: 8., 25. a 80. Jan Veselý, 15., 67. a 68. Poláček, 32. Barták.

Rozhodčí: Kučera. ŽK: 2:2. Diváci: 30.

Sestava: Jakub Veselý - Pechánek (68. Beneš), Klaban, Bílek, Pohořálek (71. Kubec) - Barták, Hamšík, Dolejš, Hon (68. Mužík) - Jan Veselý, Poláček.

Hodnocení zápasu kapitánem Jaroslavem Bílkem: „Úvodní zápas jsme výsledkově zvládli na výbornou. Moc nám pomohlo proměnění první gólové příležitosti, to nás celkově uklidnilo a celé utkání jsme měli pevně pod kontrolou, i když se nám opět nevyhnuly "hluché" chvilky. Většinu šancí jsme dokázali proměnit v góly a jediný inkasovaný padl až po vystřídání hráčů během druhé půle. Celkově jsem s výsledkem utkání spokojený, efektivita střelby byla dobrá. Jsem moc rád, že se do utkání zapojili všichni hráči, kteří dorazili na první zápas sezony. Pevně věřím, že na tento výsledek navážeme v příštím těžkém utkání na hřišti Záhořan!“