Datum: 22.02.2018

Vložil: Jan Hamšík

Titulek: Re: Starý časy

Dobrý den Zbyňku,
jsme rádi, že jste si našel cestu na náš web a podělil se s námi co pro Vás klub TJ Sokol Prackovice znamená.
Minulý rok jsme začali opět pracovat s mládeží (mladší a starší přípravka 4-10 let), tak doufáme, že kluci a holky jednou budou stejně rádi vzpomínat na prackovickou kopanou jako vy, snažíme se pro to dělat maximum.
Letos nás čeká mnoho změn, ta největší by měla být vidět na první pohled, od června bychom chtěli začít s rekonstrukcí a dostavbou kabin se zázemí a venkovní pergolou, když vše půjde podle plánu mělo by být hotovo v prosinci 2018.
Rádi Vás přivítáme u nás na hřišti, přijeďte se někdy podívat na zápas A-týmu, Staré gardy nebo některý z turnajů přípravek, samozřejmě si u toho můžete dát dobrou klobásku a pivečko z našeho občerstvení :-)

Přidat nový příspěvek