Diskuzní forum

Datum: 02.02.2018

Vložil: Zbyněk

Titulek: Starý časy

I já jsem okusil drny na Prackovickém hřišti , kdy nás trénoval p.Josef peterka str.Bylo mi 9 let , když jsem začal chodit na tréninky a těšil jsem se na můj 10 rok věku , kdy jsem dostal registračku a mohl jsem hrát. Hrál jsem s plno kluky, kteří nikdy nebyli uvedeni jako hráči i když to byli synové tehdejších hráčů. V té době nebyl dorost !!! tak jsem se dostal na hřiště LOVOSIC , kde jsem s mnoha kluky hrál , které jsem znal z Prackovic, Litochovic,M. Žernosek. Dodnes jsem vděčný za to , že jsem taky ( jako i jiní) patřil k Prackovické kopané .

Datum: 22.02.2018

Vložil: Jan Hamšík

Titulek: Re: Starý časy

Dobrý den Zbyňku,
jsme rádi, že jste si našel cestu na náš web a podělil se s námi co pro Vás klub TJ Sokol Prackovice znamená.
Minulý rok jsme začali opět pracovat s mládeží (mladší a starší přípravka 4-10 let), tak doufáme, že kluci a holky jednou budou stejně rádi vzpomínat na prackovickou kopanou jako vy, snažíme se pro to dělat maximum.
Letos nás čeká mnoho změn, ta největší by měla být vidět na první pohled, od června bychom chtěli začít s rekonstrukcí a dostavbou kabin se zázemí a venkovní pergolou, když vše půjde podle plánu mělo by být hotovo v prosinci 2018.
Rádi Vás přivítáme u nás na hřišti, přijeďte se někdy podívat na zápas A-týmu, Staré gardy nebo některý z turnajů přípravek, samozřejmě si u toho můžete dát dobrou klobásku a pivečko z našeho občerstvení :-)

Datum: 04.05.2018

Vložil: Zbyněk

Titulek: Re: Re: Starý časy

Rád přijdu se podívat - asi 12.5. ve 14.00 - jsem zvědav jak to dnes šlape klukům ?? Jsem nejstarší syn Pepika Janouška . Jak jsem řekl , pro fotbal jsem se tehdy tak nadchl , že jsem mu dal hodně .......nejvíce potom se mi dařilo v Lovosicích - na to nemůžu nějak zapomenout a rád se jdu podívat i tam - psal se rok 1975 bylo mi 13 let ..... byl jsem tam i v dorostu a moje přání bylo - hrát s Prackovicemi ......stalo se .......kopal jsem po faulu na mě " 10" ku ..... chytal J. Buřič.....atd, atd. měl jsem neskutečnou fizičku , dostal jsem se i A dorostu , kde jsem hrál s čendou Blažejů....atd ....atd ....Mějte se fajn - přeji jen výhry !

Datum: 12.08.2016

Vložil: Marek

Titulek: Výročí

Ahoj kluci
byl jsem na výročí a chtěl bych klubu touto cestou popřát co nejvíce úspěchů. Vím že se výsledkově moc nedaří ale jsem rad ze je prackovický fotbal furt aktivní. Díky a hodně štěstí!
PS: líbilo se mi předání plaket vybraným hráčům - ocenění legend má mít každý klub :)

Datum: 06.04.2016

Vložil: Jarda

Titulek: Sokol

Čau vespolek, koukám, že to se záchranou zatím vypadá dobře, hodně štěstí v zápasech dalších, držím palce a až přijedete do Křesína další sezonu, snad nám nějaké body necháte, výhra letos byla zasloužená. Jen škoda že ste pak prohrali s terezínem, ale hned ste pak smázli Milešov.

Datum: 13.11.2015

Vložil: jaaggi

Titulek: fotbalové programy - zpravodaje

Dobrý den, hledám mezi fanoušky nebo členy klubu Sokol Prackovice sběratele fotbalových programů (zpravodajů), se kterým bych mohl spolupracovat při výměně fotbalových programů různých klubů z České republiky, případně odkoupím starší nepotřebné programy (zpravodaje).
Kontakt - football.programmes@seznam.cz

Datum: 21.03.2015

Vložil: Divák

Titulek: Prackovice-Vchynice

Bez golmana se hrát nedá!!

Datum: 25.03.2015

Vložil: Pechy

Titulek: Re: Prackovice-Vchynice

Není to jen o brankáři. Jedním z hlavních problémů je absolutní nezájem. Někteří si to tam přijdou jen odkrotuit, zahrát si a vůbec je nezajímá, že jsme poslední v tabulce. Je zbytečné probírat chyby jednotlivců, každý musí začít sám u sebe. Uvědomit si, jestli skutečně dáváme do těch devadesáti minut všechno. Kvalita přípravy předčila naše očekávání, ale pokud nebudeme spolupracovat jako tým, vzájemně se podporovat, stěží vyhrajeme. A když na domácí půdě nedáte gól, pak je opravdu bezpředmětné probírat chyby brankáře. Zápas mu sice nevyšel, souhlasím, ale na podzim nás několikrát podržel a i jeho zásluhou máme alespoň nějakou šanci na zlepšení výsledků a na záchranu.

Datum: 12.11.2014

Vložil: Standa

Titulek: www.tapestore.cz

Vážení sportovní přátelé,
dovoluji si Vám nabídnout kinesiologické tejpy v našem nově otevřeném obchodě www.tapestore.cz
Naše tejpy Vám pomohou od bolesti svalů, kloubů a posunou Váš výkon zase o kus dál.
V případě zájmu je možné pro sportovní kluby dohodnout individuální ceny.
Těšíme se na Vaši návštěvu v našem obchodě.
Váš Tapestore
Tapestorecz@gmail.com

Datum: 29.10.2014

Vložil: Prackovice

Titulek: ?

A co ti hráči kteří hrají na černo?

Datum: 11.11.2014

Vložil: Pechy

Titulek: Re: ?

Které máte na mysli? Žádný hráč během sezony bez registračky nenastoupil.

Datum: 25.08.2014

Vložil: Jirka

Titulek: Sezona 2014/2015

Tady to žije tedy!

Datum: 16.05.2014

Vložil: daniel hnízdil

Titulek: brankářský kemp

Dobrý den rádi by jsme Vás pozvali na letní brankářský kemp konaný v Mělníku.A to ve dvou turnusech,od 29.6. do 4.7. a od 4.7. do 9.7. .Více informací naleznete na našich stránkách www.mladibrankari.cz.

Datum: 24.05.2013

Vložil: fanousek

Titulek: ...

Skoda ze z vyhranych zapasu je tu obsahle info a ze zapasu v Podsedicich radsi jen sestava...mnoho stesti do dalsi sezony preju

Datum: 17.05.2013

Vložil: culi

Titulek: zakonceni

cus ,drzim palce at postoupite a doufam ze si uvas jeste zahraju

Datum: 13.05.2013

Vložil: Josef Polák

Titulek: Dobrý zápas

11.5.2013 jsem poprve zavítal na váš zápas a hodnotím hlavně druhý poločas za velmi dobrý. Pokud se někteří hráči vyvarují zbytečných debat z rozhodčími, tak si myslím, že vaše výkony budou ještě lepší. K výhře blahopřeji. Nezávislý divák z Jestřebí u Doks.

Datum: 27.04.2013

Vložil: starostka

Titulek: slova chvály :)

Ahoj kluci,
děláte mi radost, začíná to být zajímavé a lidem se začíná váš fotbal hodně líbit, chodí jich stále víc a víc, takže to by bylo, abychom to tady s tím fotbalem trochu nenačechrali, že??? :) Jinak máte moc hezké stránky a velká pochvala Honzovi - moc hezky píšeš, Honzo, super komentáře ke každému zápasu, díky za tvůj čas a péči, co tomu věnuješ. Ale díky patří každému z vás, trenérům i asistentům, vekšeré morální podpoře i zázemí od přátel a fanoušků. Mám obrovskou radost. I pro mě je to motivace udělat maximum pro rozvoj našeho klubu. Díky.
S láskou vaše starostka. <3

Datum: 28.04.2013

Vložil: starostka

Titulek: Re: slova chvály :)

No a sobotní zápas s Úpohlavama byl prostě výbornej, na to ty lidi určitě natáhneme :) na tohle se budou chodit koukat i členové národního baletu Praha. No tak příště no :) Papa

Datum: 01.10.2012

Vložil: Hana Vajdová

Titulek: Gratulace

Gratuluji,pánové,k včerejšímu překrásnému vítězství ! Fanynka H.V.

Datum: 05.06.2018

Vložil: Albertpok

Titulek: How To Prevent Prostate Problems And Diseases?

The prostate is the central part of a male's reproductive system. It secretes fluids that help the transportation and activation of sperm. The prostate related is located just while watching rectum, below the bladder and surrounding the urethra. When there is prostate problem, in most cases very uncomfortable and inconvenient for the patient as his urinary strategy is directly affected.

The common prostate medical problems are prostate infection, enlarged prostate and cancer of prostate.Prostate infection, also known as prostatitis, is regarded as the common prostate-related overuse injury in men younger than 55 yrs . old. Infections with the prostate gland are classified into four types - acute bacterial prostatitis, chronic bacterial prostatitis, chronic abacterial prostatitis and prosttodynia.

Acute bacterial prostatitis may be the least common of varieties of prostate infection. It is caused by bacteria found in the large intestines or urinary tract. Patients may go through fever, chills, body aches, back pains and urination problems. This condition is treated by making use of antibiotics or non-steroid anti-inflammatory drugs (NSAIDs) to alleviate the swelling.

Chronic bacterial prostatitis can be a condition of the particular defect in the gland as well as the persistence presence of bacteria inside urinary tract. It can be due to trauma for the urinary tract or by infections from other areas from the body. A patient may feel testicular pain, lower back pains and urination problems. Although it is uncommon, it could be treated by removal in the prostate defect accompanied by the use antibiotics and NSAIDs to help remedy the redness.

Non-bacterial prostatitis is the reason approximately 90% of prostatitis cases; however, researchers have not yet to determine the sources of these conditions. Some researchers believe chronic non-bacterial prostatitis occur as a result of unknown infectious agents while other believe intensive exercise and lifting may cause these infections.

Maintaining a Healthy Prostate

To prevent prostate diseases, an appropriate weight loss program is important. These are some in the actions you can take and also hardwearing . prostate healthy.

1. Drink sufficient water. Proper hydration is critical for general health and it'll also keep your urinary track clean.

2. Some studies declare that a couple of ejaculations per week will assist you to prevent prostate cancer.

3. Eat pork moderately. It has been shown that consuming more than four meals of beef per week will increase the chance of prostate diseases and cancer.

4. Maintain an appropriate diet with cereals, vegetable and fruits to ensure sufficient intake of nutrients required for prostate health.

The most crucial measure to look at to make sure a proper prostate would be to choose regular prostate health screening. If you are forty years old and above, you should select prostate examination one or more times 12 months.

Přidat nový příspěvek