Diskuzní forum

Datum: 02.02.2018

Vložil: Zbyněk

Titulek: Starý časy

I já jsem okusil drny na Prackovickém hřišti , kdy nás trénoval p.Josef peterka str.Bylo mi 9 let , když jsem začal chodit na tréninky a těšil jsem se na můj 10 rok věku , kdy jsem dostal registračku a mohl jsem hrát. Hrál jsem s plno kluky, kteří nikdy nebyli uvedeni jako hráči i když to byli synové tehdejších hráčů. V té době nebyl dorost !!! tak jsem se dostal na hřiště LOVOSIC , kde jsem s mnoha kluky hrál , které jsem znal z Prackovic, Litochovic,M. Žernosek. Dodnes jsem vděčný za to , že jsem taky ( jako i jiní) patřil k Prackovické kopané .

Datum: 12.08.2016

Vložil: Marek

Titulek: Výročí

Ahoj kluci
byl jsem na výročí a chtěl bych klubu touto cestou popřát co nejvíce úspěchů. Vím že se výsledkově moc nedaří ale jsem rad ze je prackovický fotbal furt aktivní. Díky a hodně štěstí!
PS: líbilo se mi předání plaket vybraným hráčům - ocenění legend má mít každý klub :)

Datum: 06.04.2016

Vložil: Jarda

Titulek: Sokol

Čau vespolek, koukám, že to se záchranou zatím vypadá dobře, hodně štěstí v zápasech dalších, držím palce a až přijedete do Křesína další sezonu, snad nám nějaké body necháte, výhra letos byla zasloužená. Jen škoda že ste pak prohrali s terezínem, ale hned ste pak smázli Milešov.

Datum: 13.11.2015

Vložil: jaaggi

Titulek: fotbalové programy - zpravodaje

Dobrý den, hledám mezi fanoušky nebo členy klubu Sokol Prackovice sběratele fotbalových programů (zpravodajů), se kterým bych mohl spolupracovat při výměně fotbalových programů různých klubů z České republiky, případně odkoupím starší nepotřebné programy (zpravodaje).
Kontakt - football.programmes@seznam.cz

Datum: 21.03.2015

Vložil: Divák

Titulek: Prackovice-Vchynice

Bez golmana se hrát nedá!!

Datum: 25.03.2015

Vložil: Pechy

Titulek: Re: Prackovice-Vchynice

Není to jen o brankáři. Jedním z hlavních problémů je absolutní nezájem. Někteří si to tam přijdou jen odkrotuit, zahrát si a vůbec je nezajímá, že jsme poslední v tabulce. Je zbytečné probírat chyby jednotlivců, každý musí začít sám u sebe. Uvědomit si, jestli skutečně dáváme do těch devadesáti minut všechno. Kvalita přípravy předčila naše očekávání, ale pokud nebudeme spolupracovat jako tým, vzájemně se podporovat, stěží vyhrajeme. A když na domácí půdě nedáte gól, pak je opravdu bezpředmětné probírat chyby brankáře. Zápas mu sice nevyšel, souhlasím, ale na podzim nás několikrát podržel a i jeho zásluhou máme alespoň nějakou šanci na zlepšení výsledků a na záchranu.

Datum: 12.11.2014

Vložil: Standa

Titulek: www.tapestore.cz

Vážení sportovní přátelé,
dovoluji si Vám nabídnout kinesiologické tejpy v našem nově otevřeném obchodě www.tapestore.cz
Naše tejpy Vám pomohou od bolesti svalů, kloubů a posunou Váš výkon zase o kus dál.
V případě zájmu je možné pro sportovní kluby dohodnout individuální ceny.
Těšíme se na Vaši návštěvu v našem obchodě.
Váš Tapestore
Tapestorecz@gmail.com

Datum: 29.10.2014

Vložil: Prackovice

Titulek: ?

A co ti hráči kteří hrají na černo?

Datum: 11.11.2014

Vložil: Pechy

Titulek: Re: ?

Které máte na mysli? Žádný hráč během sezony bez registračky nenastoupil.

Datum: 25.08.2014

Vložil: Jirka

Titulek: Sezona 2014/2015

Tady to žije tedy!

Datum: 16.05.2014

Vložil: daniel hnízdil

Titulek: brankářský kemp

Dobrý den rádi by jsme Vás pozvali na letní brankářský kemp konaný v Mělníku.A to ve dvou turnusech,od 29.6. do 4.7. a od 4.7. do 9.7. .Více informací naleznete na našich stránkách www.mladibrankari.cz.

Datum: 24.05.2013

Vložil: fanousek

Titulek: ...

Skoda ze z vyhranych zapasu je tu obsahle info a ze zapasu v Podsedicich radsi jen sestava...mnoho stesti do dalsi sezony preju

Datum: 17.05.2013

Vložil: culi

Titulek: zakonceni

cus ,drzim palce at postoupite a doufam ze si uvas jeste zahraju

Datum: 13.05.2013

Vložil: Josef Polák

Titulek: Dobrý zápas

11.5.2013 jsem poprve zavítal na váš zápas a hodnotím hlavně druhý poločas za velmi dobrý. Pokud se někteří hráči vyvarují zbytečných debat z rozhodčími, tak si myslím, že vaše výkony budou ještě lepší. K výhře blahopřeji. Nezávislý divák z Jestřebí u Doks.

Datum: 27.04.2013

Vložil: starostka

Titulek: slova chvály :)

Ahoj kluci,
děláte mi radost, začíná to být zajímavé a lidem se začíná váš fotbal hodně líbit, chodí jich stále víc a víc, takže to by bylo, abychom to tady s tím fotbalem trochu nenačechrali, že??? :) Jinak máte moc hezké stránky a velká pochvala Honzovi - moc hezky píšeš, Honzo, super komentáře ke každému zápasu, díky za tvůj čas a péči, co tomu věnuješ. Ale díky patří každému z vás, trenérům i asistentům, vekšeré morální podpoře i zázemí od přátel a fanoušků. Mám obrovskou radost. I pro mě je to motivace udělat maximum pro rozvoj našeho klubu. Díky.
S láskou vaše starostka. <3

Datum: 28.04.2013

Vložil: starostka

Titulek: Re: slova chvály :)

No a sobotní zápas s Úpohlavama byl prostě výbornej, na to ty lidi určitě natáhneme :) na tohle se budou chodit koukat i členové národního baletu Praha. No tak příště no :) Papa

Datum: 01.10.2012

Vložil: Hana Vajdová

Titulek: Gratulace

Gratuluji,pánové,k včerejšímu překrásnému vítězství ! Fanynka H.V.

Přidat nový příspěvek