Sezóna 2011 / 2012

Sezónu jsme zakončili na posledním místě s 18 body (4 výhry, 6 remíz a 16 proher). Po několikaleté odmlce se tak Prackovický fotbal vrací zpět do IV.třídy. Všechno začalo výborným vstupem do soutěže a výhrou 3:2 v Brňanech. Poté ale přišla studená sprcha v podání tří prohraných zápasů v řadě. Smolnou sérii se podařilo prolomit až v 5.kole na hřišti Velkých Žernosek, kde jsme gólem v poslední minutě vyrovnali na 1:1. Začala další série, pro nás ale velmi příjemná. Remíza střídala remízu a nakonec jsme měli šňůru pěti plichet v řadě. Tu přerušila prohra v 10.kole s Třebívlcemi. Další body jsme urvali až v posledním zápase podzimu v Křesíně, a to po výhře 4:1. Do jarní části jsme šli s jednobodovou ztrátou na předposlední Ploskovice. Bohužel jsme první tři jarní zápasy prohráli a soupeři se n
ám v tabulce nebezpečně vzdalovali. Když už byla situace vážná, přišla nečekanná výhra opět nad Velkými Žernosekami a boj o záchranu se dramatizoval. Jenže dalších 5 zápasů prackovičtí nezvládli a o sestupujícím bylo takřka jasno. Remíza 6:6 v Třebívlicích a následná výhra nad Milešovem však ještě dokázala soupeře ze spodních pater tabulky znervóznět, ale definitivně o sestupu Prackovic rozhodla prohra 2:3 s Křesínem. Sestava na novou sezónu by měla být stejná, až na jednu nepříjemnou vyjímku. Tým zřejmě opustí nejlepší střelec J. Židů, který se rozhodl pokračovat ve své bohaté kariéře ve Velkých Žernosekách. S ním také odchází 25 vstřelených branek, a nás tak čeká o to víc práce, abychom se za rok vrátili tam, kam patříme. Hodně štěstí Jardo, díky za všechno, co jsi v Prackovicích vykopal a ať ti to padá do sítě stejně v novém triku, jako u nás.

23.Kolo
2.6.2012    (17:00)     Libochovany  :  Prackovice  3:0 (0:0)
sestava:   Holec, Fronc, Bílek, Laupy, Pechánek, Židů, M. Piegelbauer, Hamšík, Veselý, Poláček, Dragoun (Šonda)

Opět v oslabené sestavě jsme přijeli do nedalekých Libochovan pokusit se urvat další body. Nemohl nastoupit Vajda, jenž se nechal v předchozím utkání vyloučit. Nenastoupil ani Doleček, kterého do hry nepustilo koleno. Do středu zálohy tak musel Židů a do útoku se postavili Dragoun s Poláčkem. Soupeř byl po celých 90' lepším týmem. Držel balón, kroužil před vápnem, ale recept na výbornou obranu Prackovic najít nemohl. My jsme moc šancí neměli a když, tak se nás držela smůla. Židů po úniku bohužel trefil jen domácího brankáře. Branku jsme mohli trefit i po standartní situaci, ale rána Židů prosvištěla pár centimetrů vedle levé šibenice. Tlak soupeře se zvyšoval, ale Holec moc práce v zápase neměl. 75' jsme stále výborně bránili, bohužel po špatné komunikaci mezi brankářem a obráncem jsme soupeře pustili do vedení. Už jsme věděli, že soupeř jako jsou Libochovany vedení nepustí. Derby se dokonce zápasu neslo v podání strkanic a hádek. Soupeř nakonec vyhrál 3:0 a slaví postup. Bojovný a obětavý výkon, který však nestačil.

22.Kolo
26.5.2012  (17:00)      Prackovice  :  Milešov      2:1 (1:0)
branky:     Poláček, Židů
sestava:   Holec, Vajda, Fronc, Nytl, Bílek, Brzkoupil (Pechánek), Poláček, Židů, Dragoun, M.Piegelbauer (Laupy), Doleček (Hamšík)

S minutou ticha a s černými páskami na ramenou jsme dnes nastoupili proti Milešovu, aby jsme uctili památku Standy Voborského. Stále jsme v sestupovém pásmu, ale dnešní výhra nám dala šanci a jistou naději na záchranu a to kvůli Stanleymu, který nám seslal z nebe novou krev do žil a pořádný kus štěstí! Po poločase jsme vedli 1:0 po krásné akci Poláčka, který obešel dva hráče a s přehledem zakončil za bezradného brankáře Milešova. Hra moc fotbalové krásy nepřinesla, ale po očku jsme dnes pokukovali po vítězství. Když J. Židů zvyšoval ve 70' na 2:0, zdálo se být hotovo, ale soupeř snížil a začalo drama. Obrovskou a 100% šanci rozhodnout dostal opět Židů, ale nepochopitelně zahodil. Všichni už jsme zvedali ruce nad hlavu, ale k naší smůle napálil Žiďák z brankové čáry míč jen do břevna. Když už se čekalo jen na závěrečný hvizd, dostali jsme výhodu pokutového kopu. Tradiční exekutor kapitán Bílek sice nedal, ale tři body jsme ubránili. Červená karta Vajdy asi nejvíce potěšila Pechánka, který se pomalu, ale jistě prokousává do základní sestavy. Poslední zápasy se dostává do formy brankář Holec, který podržel hlavně při poslední šanci hostů. Za týden jedeme na horkou půdu Libochovan a rádi by jsme urvali další body. Dnešní vítězství je pro tebe Stando!

21.Kolo
19.5.2012  (17:00)       Třebívlice  :  Prackovice      6:6 (1:1)
branky:    Židů 3, Bílek, Váňa, Brzkoupil
sestava:  Holec, Bílek, Fronc (F.Čech), Nytl, Pechánek, Váňa, Poláček, Dragoun (Pávis), Židů, Brzkoupil, M. Piegelbauer

V silně oslabené sestavě jsme přijeli do Třebívlic uhrát solidní výsledek a kdyby nám někdo před zápasem řekl že dáme šest gólů, brali by jsme všemi deseti. Bohužel i soupeř dal stejný počet branek a zápas skončil neuvěřitelnou a nevídanou remízou 6:6! Do zápasu nemohl zasáhnout Lukáš Doleček, Jan Hamšík, Jan Veselý a zraněný Patrik Vajda. Do pole tak nastoupili například Pavel Dragoun, nebo místo Vajdy Pechánek. Na poměry III.třídy bylo utkání velice kvalitní. Do vedení se dostal soupeř po skákavé střele, kterou Petr Holec k naší smůle nezachytil. O 5' později ale i Prackovice ukázali, že fotbal hrát umí. Od našeho stopera se míč postupným útokem dostal až k Žiďákovi a ten zkušeně poslal míč za záda domácího golmana - 1:1. Do konce poločasu stojí za zmínku jen další šance prackovických, a...le J. Židů napálil míč jen do brankáře Třebívlic. Ve druhém poločase jsme prvních 20 minut vypnuly a soupeř se v pohodě dostal do vedení 4:1. Kdo by si v tu chvíli vsadil, že Prackovice otočí na 6:5, asi by byl poslán do blázince. Na 4:2 snižoval druhým gólem J. Židů. Tato trefa nás nakopla k vynikajícímu výkonu a když kapitán Bílek snížil na 4:3, Třebívlice se začali bát o výsledek. Zbývalo dost času utkání otočit. Na 4:4 vyrovnal po zmatku před brankou Váňa. Třebívlice se znovu dostali do vedení, na které ale odpověděl J. Židů a završil hattrick - 5:5. Když 15' před koncem na 6:5 zvyšoval Brzkoupil po krásné střele ze 25 metrů, měli jsme na dosah tři body. Bohužel 5' před koncem Třebívličtí vyrovnali a zápas skončil spravedlivou dělbou bodů.

20.Kolo
12.5.2012 (17:00)          Prackovice  :  Velemín     1:4 (1:2)
branka:     Poláček
sestava:    Holec, Nytl, Vajda (Pechánek), Laupy, Veselý (Pávis), Váňa, Židů, Doleček, Hamšík, Poláček, M.Piegelbauer

Prackovice se po dlouholeté odmlce vracejí zpět mezi účatníky IV.třídy. Definitivě o tom rozhodla sobotní prohra 1:4 s nedalekým Velemínem. Je třeba si říct, že kdybychom podávali výkony jako ve středu s Hostovicemi, nebo s Černivem v poháru, s klidem by jsme hráli střed tabulky. První poločas z naší strany nebyl vůbec špatný. Dvě tyče, pár přesných přihrávek, ale něco tomu vždycky chybělo. Do vedení šli hosté po hrubé školácké chybě brankáře Holce. Tato chyba by byla horkým favoritem na nejtrapnější zákrok roku. Soupeř stihl do poločasu ještě jeden gól, ale 10' před jeho koncem Poláček obešel 4 hráče a zkušeně k tyči dal Prackovicím naději. Do druhé půle jsme vstoupili v bojovné náladě a hráli převážně před bránou Velemína, leč bez jakéhokoliv efektu. Soupeř ze dvou akcí vstřelil dvě branky a bylo hotovo. Nezbývá nám nic jiného, než zbylé zápasy uhrát se ctí a rozloučit se s tradčními soupeři III.třídy.

Přátelské utkání
Ve středu 9.5. jsme od 18:00 sehráli přátelské utkání s Hostovicemi a v rezervní sestavě jsme dokázali uhrát spravedlivou remízu 5:5.
branky: Židů 3, Šonda, F. Čech
sestava: Holec, Nytl, Laupy, Pechánek, Vajda (H.Čech), Poláček, Židů, F.Čech (Šonda), Veselý, Hamšík, Pávis

19.Kolo
5.5.2012  (17:00)           Vchynice  :  Prackovice   1:3 (0:0)
sestava:    Holec, Židů, Poláček, Hamšík, Veselý, Fronc, Bílek (Pechánek), Doleček (Pávis), Vajda, Laupy, Brzkoupil (Nytl)
branka:      Židů

V jedné z nejsilnějších sestav v této sezóně jsme jeli vykopat jiskřičku naděje do Vchynic. První poločas moc fotbalové krásy nepřinesl a za zmínku jen stojí vynikající zákrok P.Holce, který se stává v posledních zápasech oporu Prackovic. Druhý poločas už byl z naší strany lepší. Bohužel každá naše akce ztroskotala na nepřesné přihrávce a zpracování míče. V 60' byla po faulu prackovického obránce nařízena penalta. Holec, stejně jako s Ploskovicemi chytil a vyrazil na roh. Bohužel jsme z onoho rohu dostali branku a domácí vedli. Prackovičtí vše vrhli do útoku a za pár minut mohlo být srovnáno. J. Židů ale trefil pouze břevno. Soupeř mezitím pálil jednu šanci za druhou. Buď ztroskotal na brankové konstrukci, nebo na velmi špatné střelecké mušce. 10' před koncem utekl po pravé straně domácí útočník a Vchynicím zařídil vedení 2:0. O osudu tří bodů bylo rozhodnuto a když Vchynice zvýšili na 3:0, smířili jsme se s tím, že záchrana by se rovnala zázraku. Na symbolických 3:1 snižoval J. Židů a za zmínku stojí 3' před koncem vyloučení našeho stopera Fronce, který neudržel nervy a po inzultaci protihráče šel vyzkoušet, jestli ještě teče teplá voda.

18.Kolo
22.4.2012 (17:00)           Prackovice  :  Ploskovice   3:4 (2:2)
sestava:   Holec, Židů, Váňa, Hamšík (Pechánek), Poláček, Nytl (Šonda), Vajda, Fronc, Doleček, Laupy, Bílek
branky:     vlastní soupeře, Bílek, Poláček

Už jen pohled na tabulku III.třídy dával zápasu s Ploskovicemi zajímavý náboj. Bohužel se stalo to, co si nikdo nepřipouštěl. Derby začalo tlakem ze strany Ploskovic a hosté dokázali vytěžit penaltu. Brankář Holec typl stranu a chytil. Bohužel pro prackovické příznivce tlak pokračoval a soupeř se ujal vedení 1:0. O pár minut později jsme Ploskovice zahnali na jejich polovinu a začali hrát. Nakonec se nám podařilo vyrovat. Hostující brankář nám daroval gól, když si srazil malou domů a dostal nás na koně. V tu chvíli jsme přebrali veškerou iniciativu a stali se na place lepším týmem. Josef Poláček zanedlouho stál sám před brankou a nepochopitelně netrefil míč do odkryté branky. Hra se přelévala ze strany na stranu, ale fotbal moc krásy nepřinesl. Pak se ale Poláček konečně dočkal. Krásně přehodil brankáře Ploskovic a dostal Prackovice do vedení. Za zmínku pak stojí jen střela Hamšíka, ale ani ta gólem neskončila. Před koncem poločasu udeřil soupeř, 2:2. Do druhé půle jsme se kabině vyhecovali, leč bez jakéhokoliv efektu. Ploskovice se dostali do vedení a začalo být zle. Zoufalost Prackovic držel jen P. Holec, který zneškodnil dvě jasné šance soupeře. 20' před koncem však kapitán Bílek proměnil penaltu a vyrovnal - 3:3. Zbývalo dost času. Stačil jediný gól a do tabulky by nám přibyli zlaté tři body. Bohužel nepřibyl ani jeden, protože v 93' hosté dali branku a mohli slavit. My musíme doufat ve výhru ve Vchynicích, která by nám dala jiskřičku naděje.

17.Kolo
22.4.2012 (17:00)              Pokratice "B"  :  Prackovice  4:2 (2:0)
sestava:  Holec, Vajda, Hamšík, Židů, Poláček, Lisec, Pávis (Šonda), Dragoun (Fronc), Váňa, Laupy, Bílek, připraven Pechánek
branky: Židů, Lisec

Po domácí výhře s V. Žernoseky jsme jeli na půdu sedmých Pokratic a na výhru se nám navázat nepodařilo. První poločas byl z naší strany strašný. Soupeř se dostal do vedení 2:0 a výkon Prackovic nedával do druhé půle příliš nadějí. Opak byl ale pravdou. Prackovice do druhé půle nastoupili jako vyměnění a z diváckého pohledu začala atraktivní bitva. Pokraticím se sice povedlo náskok navýšit na 3:0, ale M.Lisec o pár minut později doklepl míč do brány a snížil na 1:3. Bohužel P.Holec neměl svůj den a štestí si asi vybral v předchozím utkání. Na jeho triko jdou tři branky. Domácím se podařilo dát gól na 4:1 a o výhře bylo rozhodnuto. 10' před koncem snížil J.Židů svou třináctou brankou v sezóně na 4:2, ale to bylo z pohledu prackovických všechno.. Nezbývá, než pogratulovat soupeři, který byl po celý zápas lepším týmem a připravit se na rozhodující utkání sezóny s Ploskovicemi, který asi rozhodne o bytí a nebytí prackovických ve III.třídě. My ale nic nevzdáváme a budeme se rvát o všechny body, které nás čekají! SOKOL!

16.Kolo
14.4.2012 (16:30)              Prackovice : V. Žernoseky  3:2 (0:1)
sestava:        Holec, Bílek, Židů, Dragoun, Poláček, Vajda, Veselý, Laupy, Pávis, H. Čech, Doleček
na střídání:   F. Čech
branky:         Židů, Šonda, Bílek

Jestli byla prackovická sestava někdy beznadějně beznadějná, bylo to právě dnes proti Velkým Žernosekám. Sice už se vrátil kapitán Bílek, který předchozí zápas vynechal kvůli nemoci, ale ke zraněnému Liscovi s Piegelbauerem se přidal další hráč ze základní sestavy, Hamšík. Zasáhnout do zápasu nemohl ani Pechánek, který bojuje s nachlazením. Kopačky tak musel obléct trenér H. Čech a hlavně J. Šonda. A byl to právě on, který vstřelil vítězný gól a zařídil Prackovickým tři body! Do černého se jako první trefili V. Žernoseky. Nečekaná technická střela ze 30 metrů spadla za záda, jinak v tomto zápase výborného P.Holce. Do poločasu stojí za zmínku snad jen šance Pávise, který v jasné šanci netrefil branku. Druhý poločas začal opatrně, ale hostům se povedla ojedinělá akce, ze které se dostali do dvoubrankového vedení. Ze standartní situace ale o 5' později snížil Židů a zápas dostal dramatický konec. Dvacet minut před koncem měli prackovičtí výhodu pokutového kopu, který ale trestuhodně zahodil Židů. Za pár minut se však po dalším faulu ve vápně penalta kopala znovu a na tu se postavil místo tradičního exekutora Žiďáka kapitán Bílek a zkušeně k tyči vyrovnal na 2:2. Když už se zdálo, že zápas skončí dělbou bodů, udeřil v 89' zmíněný J. Šonda, přezdívaný Vlček a zařídil první jarní tři body.

15.Kolo
7.4.2012  (16:30)               Bohušovice  :  Prackovice 4:1 (3:1)
sestava:     Holec, Vajda, Židů, Nytl (46' F. Čech), M. Piegelbauer ( 42' Pechánek), Laupy, Váňa, Hamšík, Veselý, Pávis, Poláček
branka:       Pávis

Rozsáhlá marodka hodně zkomplikovala sestavu na sobotní utkání v Bohušovicích. Kapitán J. Bílek - nemocen, M. Lisec - zranění, L. Doleček -zranění a ještě v prvním poločase odstoupil M. Piegelbauer - koleno. V 15' jsme se dostali prvním jarním gólem do vedení, když Pávis po závaru před brankou doklepl míč do sítě. Prvních 30' jsme předváděli nejlepší výkon na jaře, ale poté jsme úplně přestali hrát a do hry pustili soupeře, který během minuty zápas dokázal otočit. Recept na Bohušovice už jsme nenašli a po třech odehraných kolech jsme na jaře vsřelili jedinou branku a nezískali jediný bod.

14.Kolo
31.3.2012 (16:00)              Prackovice : Žitenice  0:1 (0:0)
sestava:         Holec, Nytl, Židů, Bílek, Poláček, Vajda, Hamšík, Doleček, Lisec, Piegelbauer, Váňa
na střídání:     Veselý, Laupy, Dragoun, Pechánek

Předposlením s posledním. Už to dávalo utkání jasnou důležitost. Bohužel ani Žitenicím jsme nedokázali dát branku a po 14.kole ztrácíme 5! bodů na předposledního. První poločas naprosto vyrovnaný a ve druhém jsme byli lepší. Bohužel soupeř se z ojedinělé akce dostal do vedení, které udržel. Lukáš Doleček z kraje druhé půle trefil pouze břevno, Josef Poláček nedokázal míč usměrnit do prázdné brány. Dostali jsme se do sítuace, ze které se budeme těžko vyhrabávat. Naděje ale umírá poslední a my se ještě budeme rvát o všechny body!

13.Kolo

24.3.2012  (15:00)               Čížkovice : Prackovice     4:0   ( 2 :0  )

sestava:         Holec, Nytl, Brzkoupil, Hamšík, Vajda, Veselý, Pávis, Poláček, Bílek, Židů
na střídání:     Dragoun, Pechánek, Laupy

Popravdě jsme ani nečekali, že by jsme si z Čížkovic nějaký bod odvezli. My máme starosti se záchranou a domácí se perou o postup. Dvacet minut jsme dokázali tlaku odolat, ale soupeř nám nakonec nasázel čtyři branky. Kdyby Pepa Poláček nezahodil v prvním poločase 100% šanci, mohlo být vše jinak. Ale na kdyby se nehraje a nás čekají daleko důležitější zápasy.

12.Kolo

Prackovice :  Libochovany  0:2 (0:1)

Po podzimní části sezóny máme na kontě 11 bodů za dvě výhry a pět remíz. Držíme prozatím poslední místo s jednobodovou ztrátou na předposlední Ploskovice. Z pěti remíz mohly být s přehledem tři výhry. Nejvíce asi zamrzí remíza v Ploskovicích, kdy soupeř vyrovnal z poslední akce. Nejlepším střelcem podzimu je s 11ti zásahy J. Židů, který vévodí i střelecké tabulce celé soutěže. Za ním je se 6ti přesnými trefami J. Poláček a 4 má na kontě M. Lisec. Pokud chceme hrát i příští sezónu III.třídu, na jaře musíme zabrat!

11.Kolo

Milešov ''B'' :  Prackovice 5:4 (1:0)

branky:         J. Židů 3, J. Poláček
sestava:        P. Holec, J. Židů, M. Laupy, J. Hamšík, V. Kratochvíl, J. Pechánek, J. Poláček, J. Bílek, M. Piegelbauer, M. Lisec, P. Vajda
na střídání:    P. Dragoun, F. Čech

Domácí vedli už 4:1, ale Prackovice dokázaly zápas pořádně zdramatizovat, leč marně. Po tomto prohraném zápase jsme v tabulce poslední.

10.Kolo

Prackovice : Třebívlice 1:2  (0:1)
branka:     J. Židů

Sokol po pěti zápasech našel přemožitele a prohrál na vlastní půdě 1:2. Nastačilo ani snížení Poláčka a opět se propadl do sestupových pozic.

9.Kolo

Velemín : Prackovice   1:1  (1:0)

branka:  Poláček

Další zbytečně zahozené dva body. Bezzubý soupeř se sice dostal do vedení, ale ve druhé půli fyzicky odpadl. My jsme toho bohužel nevyužili a podařilo se nám jen vyrovnat. Trenér H. Čech na posledních 20' nasadil do útoku žolíka Pechánka, ten se ale ke smůle prackovckých příznivců neprosadil. Pátá remíza v řadě sice není špatný výsledek, ale minimálně dva zápasy měli skončit výhrou Prackovic.

8.Kolo

Prackovice : Vchynice 2:2 (1:2)

branky:  J. Poláček 2

Do Prackovic v rámci osmého kola zajížděl tým Vchynic. Druhý tým tabulky nemohl najít recept na bojovný výkon domácích, kteří po čtvrté v řadě bodují.

7.Kolo

Ploskovice : Prackovice 2:2 (1:0)

branky:           J. Židů, J. Poláček
sestava:         P. Holec, J. Židů, P. Vajda, J. Hamšík, V. Kratochvíl, J. Bílek, F. Nytl, M. Laupy, J. Poláček, M. Lisec, L. Doleček
na střídání:    J. Pechánek, F. Čech, M. Piegelbauer

Obrovská škoda, protože jsme zahodili dva body. Domácí Ploskovice z poslední akce šťastně vyrovnaly. Sice potřetí za sebou bodujeme, ale stále se pohybujeme v sestupovém pásmu.

6.Kolo

Sokol Prackovice : Pokratice ''B'' 3:3 (0:1)

branky:                  J. Židů 2,  J. Poláček
sestava:                 P. Holec, J. Židů, P. Vajda, L. Doleček, M. Pávis, M. Piegelbauer, M. Laupy, J. Bílek, F. Nytl, M. Lisec, J. Poláček
na střídání:            F. Čech, J. Pechánek, H. Piegelbauer, P. Dragoun

Po divokém závěru, kdy jsme ještě v 85' prohrávali 1:3 jsme dokázali vyrovnat a připsali si další bod. Kdyby M. Lisec trefil prázdnou bránu z kraje druhého poločasu, mohlo být vše jinak. Příští týden jedeme na půdu Ploskovic a rádi bychom po pěti kolech zase naplno bodovali.

5.Kolo

Velké Žernoseky : Sokol Prackovice 1:1 (1:0)

branka:   J. Poláček
sestava:  P. Holec, J. Hamšík, J. Židů, M. Piegelbauer, M. Laupy, P. Dragoun, M. Pávis (J. Pechánek), J. Bílek, L. Doleček (M. Dlouhý), J. Poláček

Po čtyřech kolech bodujeme! V 91' Josef Poláček doklepl do prázdné brány střelu Žigyho a zařídil remízu. Prohra Prackovic by byla nespravedlivá, protože V. Žernoseky nepředvedly optimální výkon. Pavel Dragoun šel v prvním poločase sám na brankáře, ale opět selhal. Bod však bereme všemi deseti. Za týden nás čekají na domácím hřišti Pokratice ''B''.‎

4.Kolo

TJ Sokol Prackovice : FK Bohušovice 2:3 (1:2)

branky:            M. Pávis, J. Hamšík
sestava:           P. Holec, M. Piegelbauer, J. Židů, J. Bílek, F. Nytl, M. Laupy, J. Poláček, M. Lisec, J. Hamšík, M. Pávis, P. Dragoun
na střídání:      T. Kaiser, J. Pechánek, F. Čech

Minimálně remíza by zápasu slušela, bohužel P. Holec v bráně neměl zrovna oslnivou formu a na jeho triko jdou dva góly. Podařilo se nám v 92' minutě snížit na 2:3, ale bylo pozdě. Nedokázaly jsme potrestat chyby soupeře. P. Dragoun trefil v prvním poločase tyč, z blízka se neprosadil ani J. Poláček. Čeká nás důležité derby ve Velkých Žernosekách, kde musíme bodovat!

3.Kolo

FK Žitenice : Sokol Prackovice 1:6 (2:1)

branka:             M. Lisec
sestava:            P. Holec, P. Dragoun, J. Židů, J. Hamšík, M. Laupy, M. Lisec, J. Bílek, F. Nytl, J. Poláček, M. Piegelbauer, M. Pávis
na střídání:       F. Čech, J. Pechánek, M. Dlouhý, T. Kaiser

Průměrnou první půlku vystřídal z naší strany hrůzostrašný začátek druhé, kdy jsme inkasovali 3 góly během 10' a o výhře Žitenic bylo rozhodnuto. Po třech odehraných kolech máme pouhé tři body.

2.Kolo

Sokol Prakovice : FK Čížkovice 1:6 (1:4)

branka:                 P. Dragoun
sestava:                P. Holec, F. Nytl, J. Bílek, M. Laupy, M. Dlouhý, M. Brzkoupil, P. Dragoun, J. Hamšík, J. Židů, M. Piegelbauer, J. Šonda
na střídání:           J. Pechánek, F. Čech, H. Čech

V podání Prackovic naposto ostudný výkon, na který je třeba rychle zapomenout. ‎

1.Kolo

FK Brňany : Sokol Prackovice 2:3 (1:2)

branky:             Židů, M. Lisec 2
sestava:            P. Holec, L.Doleček, F. Nytl, J. Bílek, A. Kaiser, M. Brzkoupil, M. Laupy, M. Lisec, J. Židů, P. Dragoun, M. Piegelbauer
na střídání:       F. Čech, J.Pechánek, J. Piegelbauer

Soupeř poměrně rychle vedl 2:0, ale ještě do poločasu Prackovice snížili zásluhou J. Židů, který z poloviny hřiště překvapivě překonal domácího brankáře. Druhý poločas byl jednoznačnou záležitostí Prackovic a po dvou gólech Lisce si připisujeme první tři body. Výborný start do soutěže!