Sezóna 2015/2016

26.Kolo 

12.6.2016  Černiv "B" : Prackovice  8:3 (2:0)

Branky: 2 Poláček, Krok

Sestava: Jakub Veselý, Vobecký ( 2' F. Čech), Nytl, Bílek (46' Pechánek), M. Piegelbauer, Hamšík, Krok, Navrátil, Poláček, Jan Veselý, Mužík

 

25.Kolo  

Zápas s Českými Kopisty "B" nehrán, soupeř se k utkání nedostavil. Prackovice tak vyhrály kontumačně 3:0.

 

24.Kolo  

28.5.2016   Sulejovice : Prackovice 4:0 (1:0)

Sestava: Rygl - Bílek, Navrátil, Pechánek, M. Piegelbauer - Hamšík, Poláček, Nytl, Pacholík, Jan Veselý, Jakub Veselý

ČK: Pechánek

Ohlas: "Další z tragických výkonů, který nás ještě více srazil do kolen. Sotva jsme poskládali jedenáctku, která se za celých devadesát minut nedostala k větší šanci, soupeř jasně lepším a aktivnějším týmem. Pak nás srazilo i vyloučení, nemuselo být, trochu zbytečné. Nějak už to prostě musíme dohrát a pak se uvidí, co dál, tohle je katastrofická sezona."

 

23.Kolo 

21.5.2016  Prackovice : Pokratice-Litoměřice ''B''   1:3 (1:0)

Branka: Jan Veselý

Sestava: Rygl - Bílek, Nytl, F. Čech, Pechánek - Lisec (H. Čech), Jan Veselý, M. Piegelbauer, Hamšík - Jakub Veselý (Poláček), Krok

Ohlas: "Ten zápas z naší strany nebyl špatný, v první půli jsme měli několik dobrých šancí a kdybychom zvýšili na 2:0, soupeř by to pak už měl hodně složité. Byl to takový zaparkovaný autobus před vápnem, kde jsme Pokratice 75' drželi, pak jsme dostali vyrovnávající gól, který hosty nakopl k otočení. Hloupý vlastní gól nás pak dorazil, vyrovnat mohl ještě Poláček, ale bohužel. Do toho se nám zranil Lisec, do konce sezony asi nebude ani stoper Vobecký, prostě to nějak už musíme dokopat."

 

22.Kolo

14.5.2016  Třebívlice : Prackovice 4:1 (4:1)

Branka: Jan Veselý

Sestava: Rygl - Vobecký, Bílek, F. Čech (Pechánek), M. Piegelbauer, Jan Veselý, Krok, Navrátil, Mužík, Lisec, Poláček

 

21.Kolo

7.5.2016       Prackovice : Libochovany 0:6 (0:4)

Sestava: Rygl (Jakub Veselý), Bílek, Filip Čech, M. Piegelbauer, Pek, Nytl, Jan Veselý, Poláček, Navrátil, Krok, Hamšík (Mužík) 

 

Ohlas: "Naprosto zoufalý výkon, neomlouvá ho ani velká absence, nastoupili jsme ve slepené sestavě. Nic jsme nepředvedli, udělali jsme v obraně spoustu chyb, s tímto výkonem bychom neuspěli ani o třídu níž. Musíme na to okamžitě zapomenout a soustředit se na závěrečnou fázi sezony, kde budeme bojovat o přežití v soutěži. Snad úspěšně, ale takhle to nepůjde." 

 

20.Kolo 

30.4.2016    Vchynice : Prackovice 4:3 PK (1:1)

Branky: Jan Veselý 2, Navrátil

Sestava: Rygl - Bílek, Vobecký, F. Čech (Pacholík), Hamšík - PIegelbauer, Jan Veselý, Lisec, Krok - Navrátil, Jakub Veselý

 

Ohlas: "Vedli jsme 3:1, bylo to vyhrané utkání. Jsem zklamaný, protože jsme zbytečně ztratili dva body. Už jsme to měli dotáhnout do konce, bylo tam i několik šancí na to, abychom odskočili na 4:1 - bylo by hotovo. Prostě jsme to měli vyhrát."

 

19.Kolo

23.4.2016     Prackovice : Velemín 2:6 (2:4)

Branky: Krok, Jan Veselý

Sestava: Rygl - Pechánek (Mužík), Bílek, Vobecký, Hamšík - Krok, Navrátil, Piegelbauer, Veselý Jan - Poláček, Jakub Veselý

 

18.Kolo

17.4.2016       Čížkovice : Prackovice 1:2 (0:2)

Branky: Navrátil, Poláček PK

Sestava: Rygl - Hamšík, Vobecký, F. Čech, Pechánek - Veselý, Krok, Lisec, M. Piegelbauer - Navrátil, Poláček

 

Ohlas: "Doma hrajeme bídně, ale na hřišti soupeře předvádíme bojovný a solidní fotbal. S Čížkovicemi jsme jasně ovládli první poločas, v tom druhém jsme se zbytečně zatáhli a nebýt brankáře Rygla, možná bychom i prohráli. Byl oporou, jakou potřebujeme. Kluci bojovali, vyhrát chtěli hrozně moc, všichni ze sebe vydali všechno a takhle se má hrát o záchranu. I když jsme měli ke konci i trochu štěstí, chtěli jsme víc, než soupeř."

 

Zajímavosti:

- Navrátil dal jedenáctou branku v sezoně

- za poslední tři zápasy jsme dostali jen tři branky

- parádní výkon brankáře Rygla

- stoprocentní bilance na venkovních hřištích v jarní části sezony

- zápas bez střídání

 

17.Kolo

9.4.2016       Prackovice : Ploskovice 0:1 (0:0)

Sestava: Jakub Veselý, Vobecký, Hamšík, Piegelbauer, Laupy, F. Čech, Lisec, Poláček, Krok, Navrátil (Vajnar), Jan Veselý

 

Ohlas: "K tomuto utkání nemám co říct, výrazným způsobem ho ovlivnil rozhodčí. Můžeme být rádi, že jsme s Ploskovicemi ten zápas nějak uhráli, protože to, co se dělo, to se nedá popsat. Co se týče fotbalu, vytvořili jsme si několik dobrých šancí, ale ztroskotali jsme na přesném zakončení. Když doma nedáte gól, vyhrát si prostě nezasloužíte."

 

16.Kolo

2.4.2016      Milešov : Prackovice  1:2 (1:1)

Branky: Jan Veselý, Navrátil

Sestava: Jakub Veselý, M. Piegelbauer, Vobecký, F. Čech (Cygany), Hamšík, Vajnar (Mužík), Lisec, Poláček, František Krok, Navrátil, Jan Veselý (Pek)

 

Ohlas: "Úplně jiný výkon, než jaký jsme podali před týdnem. Je to ubojované vítězství, prohrávali jsme a zápas jsme otočili, to se vždycky cení. Chybělo několik hráčů, i přesto jsme hráli jednoduše, spolehlivě a zodpovědně. Tým ukázal, že má sílu a když kluci budou chtít, můžou hrát klidně nahoře. Teď náš dobrý začátek jara snad potvrdíme s Ploskovicemi." 

 

15.Kolo

26.3.2016     Prackovice : Terezín  3:5 (2:2)

Branky: Bílek, Navrátil, Gašparík

Sestava:  Rýgl (Mužík), Vobecký, Bílek, Pechánek (M. Piegelbauer), Hamšík, Krok, Gašparík, Lisec, Jan Veselý, Navrátil (F. Čech), Poláček  

 

Ohlas: "Po parádní výhře z předchozí soboty, kdy jsme doma porazili první Křesín, jsme teď padli s posledním Terezínem. Ačkoliv soupeř nebyl fotbalově lepší, přehrál nás svou vůli, týmovým výkonem a bojovností. Soupeře jsme podcenili, náš výkon by nestačil ani na čtvrtou třídu. Mysleli jsme si, že když jsme porazili Křesín, tak teď půjde vše samo. Věřím, že to byl zápas blbec, který se už nebude opakovat, ve hře je stále 33 bodů. Musíme dát do fotbalu trochu víc srdíčka."

  

14.Kolo

19.3.2016      Prackovice : Křesín 6:5 (4:3)

Branky: Lisec 3, Poláček, Pacholík, Jan Veselý

Sestava: Jakub Veselý, Vobecký, Bílek, Piegelbauer, Gašparík (Mužík), Laupy (Pechánek), Jan Veselý (Pacholík), Hamšík, Krok, Lisec, Poláček

 

Neskutečná paráda! Suprový začátek mají za sebou hráči Prackovic, kteří v prvním jarním mistrovském utkání na domácí půdě přivítali Křesín. Ten přezimoval na prvním místě tabulky, soupeř byl v zápase jasným favoritem. Jenže prackovičtí fotbalisté si hned na úvod jara připisují cenný skalp a hlavně zisk veledůležitých tří bodů! Pod výhru 6:5 se nejvíce podepsal Martin Lisec, který za první poločas stihl rovnou hattrick! 

 

Zajímavosti: 

- největší překvapení kola

- František Krok a Jan Mužík první starty v Prackovicích

- hattrick Lisce v první půli (první v kariéře)

- šestý gól vstřelil Jan Pacholík po deseti sekundách svého nástupu na hřiště

- druhý zápas v sezoně, ve kterém jsme dali šest branek

 

Se ziskem třinácti bodů jsme dohnali dvanácté Třebívlice, za týden nás doma čeká poslední Terezín.

 

Ohlas: "Bál jsem se, že nám budou na našem terénu míče odskakovat, celou přípravu jsme totiž odehráli na umělé trávě. Za první půli chci kluky pochválit, hlavně třetí branka po parádní souhře byla nádherná. Zápas jsme zvládli, i přesto, že moc nevyšel našemu brankáři. V první půli tam měl nějaké chyby, ale kousl se a druhý poločas už vše zvládal. Nové posily hrály dobře, hlavně František Krok ve středu zálohy rozdával míče slušně. Výhra je to určitě zasloužená, máme za sebou dobře odehraných devadesát minut."

 

13.Kolo

14.11.2015    Křesín : Prackovice  3:0 (2:0)

Sestava:  Jakub Veselý, Hamšík, Bílek (Pechánek), Vobecký (Cigany), M. Piegelbauer, Pacholík (Jan Veselý), Laupy, Lisec, Poláček, Lhotský, Navrátil

 

12.Kolo

7.11.2015    Prackovice : Černiv "B"   4:5 NP (1:2)

Branky: 2 Poláček, Navrátil, Vajnar

Sestava: Jakub Veselý, Bílek, Vobecký, Hamšík, M. Piegelbauer, Poláček, Navrátil, Lhotský, Lučka, Jan Veselý (Pechánek), Pacholík (Vajnar)

 

11.Kolo  

31.10.2015    České Kopisty B : Prackovice 5:2 (3:1) 

Branky: Poláček 2

Sestava: Jan Veselý, Pechánek (Nytl), Bílek (F. Čech), Navrátil, Lučka, Hamšík, Pacholík, Lhotský, M. Piegelbauer, Poláček, Lisec (Pek)

 

10.Kolo

24.10.2015    Prackovice : Sulejovice  0:5 (0:2)

Sestava: Jan Veselý, Lučka, Rafael (Pechánek), Vobecký, Bílek, Lhotský, Hamšík, M. Piegelbauer, Pacholík (Nytl), Navrátil, Vajnar (F. Čech)

 

9.Kolo

17.10.2015     Pokratice-Litoměřice B : Prackovice 4:2 (1:1)

Branky: Navrátil, Bílek (P)

Sestava: Jan Veselý, Vobecký, Bílek, Rafael, Lučka, Hamšík, M. Piegelbauer, Navrátil (Čech F.), Poláček, Lisec, Pacholík

Ohlas: "Naše hra byla snad nejlepší od začátku sezony. Zdobila nás rychlá přihrávka, dostávali jsme se do spousty šancí, ale vždycky tomu cvhyběla ta finální věc. Bohužel jsme spálili několik gólovek, mohli jsme dát pět gólů úplně s přehledem. Soupeř nás možná i trochu podcenil, ale herní výpadek za začátku druhé půle nás stál zápas."

 

8.Kolo

10.10.2015     Prackovice : Třebívlice  1:2 (0:2)

Branka: Vobecký

Sestava:  Jan Veselý, Lučka, Vobecký, Bílek, Navrátil, Poláček, Pacholík, Lisec, Poláček, M. Piegelbauer, Hamšík

Ohlas: "Nedařilo se nám vůbec nic. Soupeř byl zoufalý a my ještě zoufalejší. Je ubíjející, když si dáte v prvních pěti minutách zápasu dva nesmyslné vlastní góly. Soupeře jsme možná i trochu podcenili. Kdyby kluci bojovali alespoň z poloviny tak, jako třeba Martin Lisec, neprohráli bychom. Výkon dobrý nebyl a tlak v posledních minutách zápasu byl takový navýrazný, platonický. Za týden to v Pokraticích nebudeme mít vůbec lehké."

 

7.Kolo

3.10.2015     Libochovany : Prackovice  1:2 (1:1)

Branky:  Martin Navrátil 2

Sestava:  Jan Veselý - Lučka, Bílek, Vobecký, Pechánek (Nytl) - Hamšík, M. Piegelbauer, Pacholík (F. Čech), Lisec - Navrátil (Pek), Poláček

 

Prackovice v derby porazily Libochovany a už jsou deváté

Povzbuzeni výhrou z minulého utkání zajížděli prackovičtí fotbalisté na půdu nedalekých Libochovan, pokusit se vybojovat další tři body do tabulky III.třídy. A skutečně se tak stalo - Prackovice ovládly derby a po výhře 2:1 si tak tým trenérů Tomáše Friedla a Hynka Čecha připisuje další výhru, v nové sezoně již třetí! Obě branky hostů vstřelil Martin Navrátil, který tak dal zapomenout na neproměněné šance ze soutěže staré gardy.
Do zápasu vstoupili aktivněji domácí. Libochovany hodně zatápěly prackovické obraně, na brankáře Jana Veselého šel jeden nebezpečný útok za druhým. A zákonitě přišel trest - nikým nehlídaný hráč domácích s přehledem uklidil míč do brány, 1:0. O chvíli později už ale svítil na pomyslné tabuli stav vyrovnaný, Lisec dlouhou přihrávkou našel Poláčka, který ukázkově předložil míč před Martina Navrátila, který doklepl míč se štěstím do sítě. Do šaten se tedy šlo za stavu 1:1, naší hře chyběl pohyb a především bojovnost. Jenže to se vše změnilo ve druhé části hry, prackovičtí fotbalisté postupem času převzali iniciativu a byli aktivnějším, agresivnějším a hlavně fotbalovějším týmem. Odměna na sebe nenechala dlouho čekat - na konci krásné fotbalové akce stál opět Martin Navrátil, který tak druhou brankou v zápase poslal Prackovice do vedení, které jsme si už nenechali vzít! Vítězíme tak podruhé v řadě, jsme na devátém místě a za týden nás čekají na domácí půdě Třebívlice, které posbíraly za sedm zápasů pouhé čtyři body. SOKOL!


Ohlas: "Marně hledám ve statistikách, kdy naposledy jsme tu vyhráli. Libochovany na nás vlétly, znovu jsme inkasovali první a znovu jsme neuhlídali hráče. Poločas z naší strany nebyl dobrý, ale do druhé půle jsme nastoupili s chutí a to se nám vyplatilo. Něco jsme si v šatně řekli, zjednodušili jsme hru. Bojovali jsme a myslím si, že jsme si vyhrát zasloužili."

6.Kolo  

26.9.2015        Prackovice : Vchynice  2:1 (1:0)

Branky: Lučka, Laupy

Sestava:  Jan Veselý, Bílek, Vobecký, Navrátil (Pechánek), Rafael, Lučka, Hamšík (M. Piegelbauer), Laupy, Pacholík (Vajnar), Lisec, Lhotský

 

Ohlas: "První poločas jsme byli lepším a aktivnějším týmem, bohužel jsme vytežili jen jednu branku. Soupeř hrozil hlavně ze standardních situací, hráče jsme nechávali zakončovat snad z každé akce, toho se musíme rychle vyvarovat Skvěle nás podržel brankář Honza Veselý."

 

5.Kolo

19.9.2015        Velemín  :  Prackovice 3:2 (2:0)

Branky: Poláček, Lisec

Sestava:  Jan Veselý, Bílek, Rafael, Navrátil, Pechánek (Nytl), Vobecký, Pacholík, M. Piegelbauer, Hamšík, Lisec, Poláček

 

4.Kolo

12.9.2015     Prackovice : Čížkovice  0:4 (0:2)

Sestava: Jan Veselý, Bílek, Vobecký, Nytl, Lučka (Pechánek), Navrátil, Lisec, Hamšík, Pacholík, M. Piegelbauer

 

Sokol nedal gól ve druhém utkání v řadě

Už čtvrté kolo bylo na programu tento víkend a do Prackovic přijely Čížkovice, které se po roční pauze vrátily zpět do třetí třídy litoměřického okresu. Trenér Lukáš Doleček řešil nemálo starostí s poskládáním sestavy, do brány musel Jan Veselý a do pole měl Guly k dispozici jen dvanáct hráčů. Bohužel - sobotní zápas by prackovičtí fotbalisté nejraději vymazali ze sezony, Čížkovice si odváží po nepříliš dobrém výkonu tři body za výhru 4:0. Výsledek však neodpovídá předvedené hře, Prackovice byly po celý zápas lepším a fotbalovějším týmem. Bohužel jsme ztroskotali na chybách obránců a hlavně na neproměněných šancích, kterých nebylo vůbec málo. Nebezpečná a blesková střela Lisce skončila na břevně hostující branky, v první půli se neprosadil ani Lučka, který nadvakrát nedokázal usměrnit míč do sítě. Střela Hamšíka jen těsně minula tři tyče, hostující brankář měl i velkou porci štěstí, která naopak chyběla brankáři Veselému. Do šaten se šlo za stavu 0:2 a když Čížkovice daly třetí branku, sílu na obrat zápasu jsme v sobě již nenašli. Za týden jedeme do Velemína. 

 

3.Kolo

5.9.2015      Ploskovice : Prackovice 4:0 (2:0)

Sestava: Laupy - Bílek, Vobecký, Pechánek, Pacholík, Hamšík, Lučka, Gašparík, Navrátil (Lisec), Rafael 

 

2.Kolo

29.8.2015    Prackovice : Milešov  2:5 (0:1)

Branky: Bílek, Navrátil

 

1.Kolo  

22.8.2015   Terezín : Prackovice  0:6 (0:0)

Branky: Martin Navrátil 3, Hamšík, Bílek, Lhotský

ŽK: Pechánek, Piegelbauer

Sestava: Laupy - Bílek, Vobecký, Pechánek (Gašparík), Lučka - Lhotský, Vajnar, Hamšík, M. Piegelbauer, Pacholík - M. Navrátil 

 

Prackovice vezou cennou výhru z Terezína

Lepší začátek do nové sezony si zkrátka nelze přát! Fotbalisté Prackovic zajížděli k prvnímu mistrovskému utkání do ambiciózního Terezína bojovat o první body. A z venkovního hřiště vezeme plný počet bodů za výhru 6:0! 
Nemalé starosti měli trenéři Hynek Čech a Tomáš Friedl se sestavou. Do zápasu nemohl nastoupit Poláček, který si odpykává trest, Lisec, který se sluní v Chorvatsku a ani pracovně vytížený Jan Veselý, který v Ostravě zavádí nové trendy do místní tiskárny. Chyběl i jeho bratr a brankář Jakub. Toho musel na poslední chvíli nahradit Michal Laupy, který ani sám nedoufal, že by mohl vychytat svou první nulu v prackovickém dresu. A přece se tak stalo!
V první půli zdobila hru hostů pěkná kombinační hra, provázená zodpovědnou obranou a bojovností. Prackovice zkrátka chtěly více, než soupeř. Bohužel, žádná šance neskončila gólem. Ani domácí nebyli bez brankových příležitostí, vše však vyřešila dobře organizovaná obrana Prackovic a brankář Laupy, který zneškodnil nejednu šanci domácích, leckdy i se štěstím. Ale počítá se.
Do šaten se tedy šlo za bezbrankového stavu a nevypadalo to na jasnou záležitost Prackovic. Ve druhé půli byla hra hostů nepřehledná a na obranu šel jeden útok za druhým. Terezín však své šance nevyužil a tak zaúřadoval v šedesáté minutě Martin Navrátil! Odražený míč od brankové konstrukce doklepl do brány a otevřel skóre zápasu. A začala jízda, která se zastavila až se závěrečným hvizdem! Už o dvě minuty byl rozdíl dvoubrankový – trefil se Jan Lhotský. Ale to Prackovicím nestačilo! Na 3:0 zvyšoval dvacet minut před koncem svou druhou brankou Navrátil a čtvrtou branku přidalo jméno, které se ve střelcích objevuje poměrně často, nikoliv však ze hry, ale z pokutových kopů. Opak je pravdou - Jaroslav Bílek si seběhl na roh a střelou po zemi prostřelil domácího brankáře, který rezignovaně vytáhl míč ze své branky. Zoufalý a podrážděný soupeř za několik málo okamžiků inkasoval znovu, Martin Navrátil parádní střelou završil hattrick! Na konečných 6:0 upravil skóre zápasu dvě minuty před koncem Jan Hamšík, který zkušeně zakončil k levé tyči! S radostí a s chutí jsme si tak mohli v šatně pořádně zařvat, první zápas nové sezony dopadl dle našich představ! Solidní hra, vzájemná podpora hráčů a hlavně - chuť do hry! Ať žije SOKOL!