Sezóna 2018 / 2019

22. kolo, 18. května 2019

Prackovice – Travčice 2:9 (0:6)

Branky: 60. Jan Veselý, 76. Jakub Veselý

Rozhodčí: Řezníček. ŽK: 1:1. Diváci: 30.

Sestava: Bauer – Žemlička, Šalda, Filip Čech, Beneš – Hynek Čech, Poláček, Mužík, Kubec – Jakub Veselý, Jan Veselý

Jaroslav Bílek, předseda: „Výsledek odpovídá předvedené hře, tu z naší strany ovlivnila absence několika hráčů základní sestavy, a nebýt výpomoci hráčů staré gardy, mohl být výsledek ještě horší. Jediným pozitivem je, že jsme utkání za stavu 0:7 zcela neodevzdali a alespoň vstřelili dvě branky. Soupeř nás ale v kvalitě jednoznačně převyšoval. Pevně věřím, že se dají naši hráči zdravotně do pořádku, neboť nás příští utkání čeká ještě těžší zápas proti rezervě Lovosic.“

 

21. kolo, 11. května 2019

Prackovice - Úpohlavy 0:5 (0:1)

Rozhodčí: Starý. Diváci: 50.

Sestava: Bauer - Pechánek, Bílek (63. F. Čech), Jan Veselý (67. Kubec), Beneš - Pohořálek, Šalda, Dolejš, Hamšík - Poláček, Jakub Veselý.

Josef Poláček, útočník: Utkání s Úpohlavy? Bohužel mě napadá jen jedno slovo – tragédie. Zase hoříme v útoku, dva týdny jsme nedali gól. Chybí nám větší klid na míči, mezihra nebyla z naší strany skoro žádná. S kvalitou soupeře jsme si nevěděli rady. Úpohlavy byly běhavější, živější, chtěli výhru mnohem více než my. Proto vyhrály."

 

20. kolo, 4. května 2019

Prackovice – Velemín 0:1 (0:1)

Rozhodčí: Došek. ŽK: 1:1. Diváci: 30.

Sestava: Bauer – Pechánek, Klaban (10. Jakub Veselý, 80. Kubec), Bílek (46. Hamšík), Piegelbauer – Beneš, Šalda, Dolejš, Pohořálek – Poláček, Jan Veselý

Jan Pechánek, obránce: „Za poslední dva roky hledám marně utkání, které by bylo fyzicky náročnější, než to sobotní s Velemínem. Hra připomínala místo fotbalu spíš válku a boj o každý míč, čemuž dopomohlo i podmáčené hřiště. Prohra mrzí a ještě dlouho mrzet bude, protože jsme rozhodně nebyli horším týmem, bohužel nás krutě srazila koncovka. Důležitý je pro mě ale fakt, že se z nás na jaře konečně stal tým, který soupeřům nedává nic zadarmo a který nic nevypustí. Za bojovnost a nasazení nyní zasluhujeme absolutorium.“  

 

18. kolo, 20. dubna 2019

Prackovice – Libochovany 3:1 (1:0)

Branky Prackovic: 42. Bílek z PK, 48. Pohořálek, 89. Dolejš. Rozhodčí: Bartoš. ŽK: 0:1. Diváci: 80.

Sestava: Bauer – Pechánek, Bílek, Jan Veselý, Mužík – Piegelbauer, Dolejš, Poláček, Pohořálek – Doleček

René Pohořálek, střelec vítězné branky: „Cíl zápasu byl v deseti lidech jasný - neudělat v derby ostudu. Nakonec bereme všechny tři body zásluhou neskutečné bojovnosti celého týmu a bezchybného brankáře. V týmu je po nepovedeném podzimu vidět hlad po každé výhře a rozhodně chceme v těchto výkonech dál pokračovat. Sokol se nevzdává!“

 

17. kolo, 13. dubna 2019

Prackovice – Podsedice 7:0 (6:0)

Branky Prackovic: 9., 14. a 21. Poláček, 40. a 45. Šalda, 43. a 62. Jan Veselý. Rozhodčí: Hoffman. ŽK: 0:1. Diváci: 40.

Sestava: Bauer – Pechánek, Bílek (65. Beneš), Klaban, Hamšík – Jan Veselý, Šalda, Dolejš (61. Žemlička), Pohořálek – Poláček, Jakub Veselý (46. F. Čech). 

Pavel Šalda, záložník: „Jsem moc rád, že jsme navázali na výkon z minulého týdne. O výsledku zápasu rozhodl z naší strany extrémně povedený týmový výkon v prvním poločase, kdy jsme soupeře téměř k ničemu nepustili, sami pak rychle vstřelili po pěkných akcích góly, které rozhodly o výsledku. Ve druhém poločase jsme již jen hlídali poklidné vedení. Těší mě, že jsme dokázali po dlouhé době odehrát zápas zodpovědně bez obdržené branky a těší mě neustále se zlepšující individuální výkony našich útočníků.“

 
 
16. kolo, 6. března 2019
 
Prackovice - Býčkovice  5:1 (2:1)
 
Branky: 3., 34., 52. a 68. Poláček, 84. Jan Veselý. Rozhodčí: Albrecht. ŽK: 2:2 Diváci: 50.
 
Sestava: Bauer – Pechánek (76. Doleček), Friedl (34. Kubec), Bílek, Mužík – Barták, Šalda, Dolejš, Pohořálek – Poláček, Jan Veselý
 
Jan Veselý, útočník: „Myslím, že bojovný výkon celého týmu soupeře trochu zaskočil. Všichni odjezdili zápas po zadku a bylo to znát. Konečně se nám dařilo vyhrávat souboje a důležité hlavičky, bránění standardních situací bylo na vysoké úrovni. Vyzdvihl bych tři hráče – Pepu Poláčka, který zavzpomínal na své začátky v Prackovicích, Vencu Kubce, který dokázal, že věk je jen číslo a Pavla Šaldu, který nám ukázal své kvality už v prvních zápasech, ale teď posunul svůj výkon na další úroveň. Doufám, že minimálně takhle budeme hrát každý zápas.“

 

 

15. kolo, 30. března 2019
 
Prackovice - Vchynice 1:4 (1:2)
 
Branka: 6. Poláček. Rozhodčí: Albrecht. ŽK: 0:1. Diváci: 40.
 
Sestava: Bauer – Pechánek (68. Jakub Veselý), Bílek (74. Žemlička), Klaban, Dolejš (62. Mužík) - Barták, Šalda, Beneš, Pohořálek - Poláček, Jan Veselý.
 
Jan Beneš, střední záložník: „Sráží nás bránění standardních situací, ze kterých jsme zase dostali dva góly. Musíme celkově trochu víc přitvrdit a hlavně víc střílet. I přes celkem vysokou prohru ale vidím ve hře týmu další zlepšení, určitě na tom půjde stavět do příštích zápasů.“   
 
 
14. kolo, 23. března 2019
 
Prackovice - Třebívlice 0:3 (0:1)
 
Sestava: Bauer - Pechánek, Bílek, Jan Veselý, Dolejš - Barták, Šalda, Beneš, Piegelbauer (60. Pohořálek) - Poláček, Jakub Veselý (65. Žemlička).
 
Hynek Čech, trenér: Třebívlice byly soupeřem, který se rozhodně dal porazit. Bohužel nás už nějakou dobu trápí bránění standardních situací, a to se v sobotu znovu projevilo. Hosté nás nepřehrávali, ale využívali oproti nám nabídnuté šance. Líbilo se mi spojení ve středu zálohy Beneš – Šalda, stopera odehrál výtečně Honza Veselý, který strhl k obstojnému výkonu celou obranu. Dobře se začíná projevovat i brankář Bauer, věří si čím dál více. Teď nás čekají Vchynice. Půjde o trochu jiný fotbal, je to výtečný soupeř silný na míči.“  
 
 
13. kolo, 10. listopadu 2018
 
Čížkovice - Prackovice 2:0 (0:0)
 
Sestava: Jakub Veselý - Pechánek, Bílek, Jan Veselý, Nytl - Barták, Beneš, Dolejš, Klaban - Kalus, Hamšík. 
 
 
12. kolo, 3. listopadu 2018
 
Křesín - Prackovice 5:2 (1:1)
 
Branky: Bílek, Jan Veselý
 
Sestava: Jakub Veselý - Piegelbauer (Pechánek), Hamšík, Bílek, Pohořálek - Barták, Beneš, Klaban, Dolejš (Čuřík) - Jan Veselý, Žemlička (Kalus). 
 
 
11. kolo, 28. října 2018
 
Lovosice B - Prackovice 9:0 (6:0)
 
Sestava: Bauer - Pechánek, Bílek (66. Jakub Veselý), Hamšík, Pohořálek - Barták, Dolejš, Beneš, Piegelbauer - Jan Veselý, F. Čech (71. Hon).
 
Hodnocení utkání Janem Pechánkem: Utkání v Lovosicích jsme nezvládli po všech stránkách, vyhořeli jsme hlavně v obraně. Nedařilo se nám uhlídat standardní situace soupeře a to byl náš největší problém, z rohů jsme dostali polovinu branek. Ani směrem do útoku jsme ničím nepřekvapili. Byl to výkon, na který rozhodně nemůžeme být pyšní.
 
10. kolo, 21. října 2018
 
Travčice - Prackovice 2:1 np. (0:1)
 
Branka: Jan Veselý
 
Sestava: Bauer - Pohořálek, Hamšík, Bílek, Mužík - Barták, Beneš, Dolejš (64. Jakub Veselý), Jan Veselý - Žemlička, Doleček.
 
 
9. kolo, 14. října 2018
 
Úpohlavy - Prackovice  4:0 (2:0)
 
Sestava: Bauer - Pechánek (F. Čech), Bílek, Hamšík, Pohořálek - Jan Veselý, Poláček, Piegelbauer, Barták - Klaban, Beneš.
 
 
8. kolo, 6. října 2018
 
Velemín - Prackovice 3:1 (1:0)
 
Branka: Barták
 
Sestava: Bauer - Mužík, Klaban (33. Pechánek), Bílek, Piegelbauer - Hamšík, Poláček, Dolejš, Barták - Kalus, Hon. 
 
 
7. kolo, 29. září 2018
 
Terezín - Prackovice  5:0 (2:0)
 
Sestava: Bauer - Bílek, Kokhanin, Nytl (Kalus), Hamšík, Klaban, Poláček, Barták, Dolejš, Pohořálek, Hon (Jakub Veselý). 
 
 
6. kolo, 22. září 2018 
 
Libochovany - Prackovice  4:1 (1:1)
 
Branka: Poláček
 
Sestava: Pechánek - Šonda (Kokhanin), Bílek (Hon), Beneš, Mužík - Piegelbauer, Dolejš, Poláček, Hamšík - Nytl, F. Čech.   
 
 
5. kolo, 15. září 2018
 
Podsedice - Prackovice 4:2 (3:2)
 
Branky: Bílek, Jan Veselý
 
Sestava: Bauer (46. Hon) - Žemlička, Beneš, Bílek, Klaban - Jan Veselý, Hamšík, Dolejš, Jan Veselý - Poláček, Jiří Šonda.
 
 
4. kolo, 9. září 2018
 
Býčkovice - Prackovice 4:1 (1:0)
 
Branka: Poláček
 
Sestava: Bauer - Pechánek, Bílek, Beneš, Pohořálek - Jan Veselý, Hamšík, Dolejš, Barták - Poláček, Piegelbauer.
 
Hodnocení utkání Janem Pechánkem: V první půli jsme byli soupeři vyrovnaným protivníkem. Zahrozili jsme z několika slibných šancí, znovu se ale projevila naše neschopnost vstřelit branku ze hry. Býčkovice šly naopak po našem vlastním gólu do vedení, ve druhém poločase daly v rozmezí deseti minut tři branky a bylo po zápase. Za bojovnost jsme byli odměnění brankou Poláčka v posledních minutách utkání. 
 
 
3. kolo, 1. září 2018
 
Vchynice - Prackovice 3:1 (2:1)
 
Branka: Poláček
 
Sestava: Bauer - Beneš, Klaban, Pohořálek, Hamšík, Dolejš, Jan Veselý, Poláček, F. Čech (77. Jakub Veselý), Barták, Kalus.
 
 
2. kolo, 25. srpna 2018
 
Třebívlice - Prackovice 2:0 (2:0)
 
Sestava: Kalus - Piegelbauer, Beneš, Bílek, Pechánek - Barták, Poláček, Dolejš, Jan Veselý - Žemlička, Čuřík (80. Hon).
 
ČK: Žemlička
 
Hodnocení utkání Janem Pechánkem: V Třebívlicích jsme sehráli typické remízové utkání na začátku sezony. První půlhodinu se hrálo téměř bez šancí, jedinou příležitost soupeře chytil parádně gólman Kalus. Nevyšel nám bohužel závěr první půle. Nejprve si Jiří Dolejš srazil míč do vlastní branky a domácí následně využili chybu při odkopnutí míče z vápna a zvýšili na 2:0. Ve druhé půli si soupeř dvoubrankové vedení s klidem hlídal a sám mohl z dalších nebezepčných situací skórovat. Z naší strany šlo o nezáživný a nijak výrazný výkon, za který jsme si bodovat nezasloužili.
 
 
1. kolo, 19. srpna 2018
 
Litoměřicko D - Prackovice  7:2 (4:1)
 
Branky Prackovic: Poláček, Jan Veselý
 
Sestava: Pechánek - Mužík (75. Nytl) - Klaban, Bílek (80. Piegelbauer), Beneš - Hamšík, Dolejš,  Poláček, Barták - Jan Veselý, Žemlička (80. F. Čech). 
 
Hodnocení utkání Janem Pechánkem: Na soupeře jsme vlétli a v první čtvrthodině byli lepším a aktivnějším týmem. Bohužel nás srazila první obdržená branka, díky které se dostal soupeř do hry a od té doby na hřišti kraloval. Zápas nám nevyšel především v obraně, kdy jsme nechávali protihráče ve vápně často samotného. Ve druhé půli si už Litoměřicko dobře rozehraný duel s přehledem pohlídalo a objektivně řečeno - vyhrálo zcela zaslouženě.