Sezóna 2018 / 2019

4. kolo, 9. září 2018

Býčkovice - Prackovice 4:1 (1:0)

Branka: Poláček

Sestava: Bauer - Pechánek, Bílek, Beneš, Pohořálek - Jan Veselý, Hamšík, Dolejš, Barták - Poláček, Piegelbauer.

Hodnocení utkání Janem Pechánkem: V první půli jsme byli soupeři vyrovnaným protivníkem. Zahrozili jsme z několika slibných šancí, znovu se ale projevila naše neschopnost vstřelit branku ze hry. Býčkovice šly naopak po našem vlastním gólu do vedení, ve druhém poločase daly v rozmezí deseti minut tři branky a bylo po zápase. Za bojovnost jsme byli odměnění brankou Poláčka v posledních minutách utkání.

3. kolo, 1. září 2018

Vchynice - Prackovice 3:1 (2:1)

Branka: Poláček

Sestava: Bauer - Beneš, Klaban, Pohořálek, Hamšík, Dolejš, Jan Veselý, Poláček, F. Čech (77. Jakub Veselý), Barták, Kalus.

2. kolo, 25. srpna 2018

Třebívlice - Prackovice 2:0 (2:0)

Sestava: Kalus - Piegelbauer, Beneš, Bílek, Pechánek - Barták, Poláček, Dolejš, Jan Veselý - Žemlička, Čuřík (80. Hon).

ČK: Žemlička

Hodnocení utkání Janem Pechánkem: V Třebívlicích jsme sehráli typické remízové utkání na začátku sezony. První půlhodinu se hrálo téměř bez šancí, jedinou příležitost soupeře chytil parádně gólman Kalus. Nevyšel nám bohužel závěr první půle. Nejprve si Jiří Dolejš srazil míč do vlastní branky a domácí následně využili chybu při odkopnutí míče z vápna a zvýšili na 2:0. Ve druhé půli si soupeř dvoubrankové vedení s klidem hlídal a sám mohl z dalších nebezepčných situací skórovat. Z naší strany šlo o nezáživný a nijak výrazný výkon, za který jsme si bodovat nezasloužili.

1. kolo, 19. srpna 2018

Litoměřicko D - Prackovice  7:2 (4:1)

Branky Prackovic: Poláček, Jan Veselý

Sestava: Pechánek - Mužík (75. Nytl) - Klaban, Bílek (80. Piegelbauer), Beneš - Hamšík, Dolejš,  Poláček, Barták - Jan Veselý, Žemlička (80. F. Čech).

Hodnocení utkání Janem Pechánkem: Na soupeře jsme vlétli a v první čtvrthodině byli lepším a aktivnějším týmem. Bohužel nás srazila první obdržená branka, díky které se dostal soupeř do hry a od té doby na hřišti kraloval. Zápas nám nevyšel především v obraně, kdy jsme nechávali protihráče ve vápně často samotného. Ve druhé půli si už Litoměřicko dobře rozehraný duel s přehledem pohlídalo a objektivně řečeno - vyhrálo zcela zaslouženě.