Sezóna 2020 / 2021

6. kolo, 10. října 2020, 13.00

Lovečkovice - Prackovice 1:4 (0:2)

Branky: 13. a 66. Jan Veselý, 20. a 56. Poláček. Rozhodčí: Huml. ŽK: 1:2. Hráno bez diváků.

Sestava: Bauer - Hrudka, Beneš, Klaban (85. Jakub Veselý), Pohořálek - Barták (66. Piegelbauer), Šalda, Dolejš, Zeman - Poláček (80. Pechánek), Jan Veselý.

Jan Hrudka, obránce: Zřejmě v posledním zápase podzimní části sezony byl náš cíl jasný – urvat v Lovečkovicích výhru a posunout se na první místo tabulky. Zápas se pro nás od začátku vyvíjel velice dobře. Soupeř sice začal aktivně a snažil se hrát po zemi, ale to nám vyhovovalo, protože jsme dokázali být vždy o krok rychlejší a odražené míče jsme sbírali první. I důraz nám nechyběl a ve dvacáté minutě jsme vedli o dvě branky, které nám dodaly klid a sebevědomí. Celý zápas jsme dokázali kontrolovat a soupeře, ač hrál dobře, jsme k ničemu vážnému nepustili.

5. kolo, 3. října 2020, 13.00

Prackovice - Libínky 6:2 (2:1)

Branky Prackovic: 5., 13., 55. a 60. Jan Veselý, 53. Poláček, 65. Pechánek. ŽK: 1:2. Rozhodčí: Vágner. Diváci: 50.

Sestava: Jakub Veselý - Pechánek (85. Merhaut), Šalda, Bílek (60. Piegelbauer), Beneš - Pohořálek, Hrudka, Dolejš, Jambor (80. Bauer) - Jan Veselý, Poláček.

Jan Beneš, obránce: Evidentně bychom měli začínat s předzápasovou rozcvičkou o 45 minut dřív, protože jsme se zase první poločas trápili. Neproměněné šance, kontaktní gól soupeře, nepřesvědčivá hra...takový náš evergreen podzimní části sezóny. Ve druhém jsme ještě nechali soupeře vyrovnat, ale to bylo naštěstí vše. Konečně nám to tam napadalo a o zápasu bylo rozhodnuto. Před duelem podzimu v Lovečkovicích je ale ještě pořád co zlepšovat.

4. kolo, 27. září 2020, 16.30

Zahořany - Prackovice 1:6 (1:1)

Branky Prackovic: 25., 61. a 71. Poláček, 50. Jambor, 52. Hrudka, 66. Jan Veselý. ŽK: 2:3. Rozhodčí: Marčaník - Kučera, Kofr. Diváci: 33.

Sestava: Bauer - Pohořálek, Klaban, Beneš, Hrudka - Jambor (70. Merhaut), Šalda, Dolejš, Zeman (46. Piegelbauer) - Poláček (74. Pechánek), Jan Veselý.

Pavel Šalda, záložník: Stejně jako v předchozích zápasech, tak i v Zahořanech jsme se v prvním poločase spíš než se soupeřem prali s terénem a sami se sebou. Bez pohybu, bojovnosti a v kombinaci se zahazováním šancí jsme udělali z prvního poločasu trochu drama. Nicméně po promluvě v šatně jsme v druhém poločase výrazně přidali a zaslouženě zápas po pěkných akcích rozhodli.“

3. kolo, 19. září 2020, 13.30

Prackovice - Třeboutice 4:2 (2:1)

Branky Prackovic: 47. a 65. Jan Veselý, 7. Šalda, 40. Poláček z PK

Sestava:  Bauer - Žemlička, Klaban, Hrudka, Pechánek (65. Piegelbauer) - Jambor, Poláček, Šalda, Barták - Jan Veselý, Zeman.

Jaroslav Bílek, trenér: Zápas to byl opět těžký. Soupeř hrál tvrdě a jednoduše, nic nevymýšlel, po převzetí balónu ho nakopl dopředu a útočníci - starejte se. Náš výkon nebyl ideální, a neomlouvá nás ani absence některých klíčových hráčů. Vázla jak komunikace mezi hráči, tak i mezihra. Neproměněné šance a laciné góly opět srážely naši psychiku a týmový výkon. Ale i takové zápasy je potřeba zvládat a to se nám nakonec podařilo. Naše hra není ideální, ale důležité body jsme získali a nyní se musíme připravit na další utkání, které nás čeká na půdě Zahořan. Pevně věřím, že předvedeme lepší fotbalový výkon a prodloužíme naší vítěznou sérii v mistrovských utkáních na čtrnáct zápasů.“

2. kolo, 13. září 2020, 17.00

Podbradec - Prackovice 5:7 (4:3)

Branky Prackovic: 32., 78. a 81. Jan Veselý, 12. a 74. Poláček, 16. Hamšík, 75. Dolejš. Rozhodčí: Mojžíš. ŽK: 1:4. ČK: 0:1 (Hamšík).

Sestava: Bauer - Žemlička, Klaban, Hrudka, Pohořálek - Zeman, Dolejš, Hamšík, Barták (46. Šalda) - Poláček, Jan Veselý.

1. kolo, 5. září 2020, 14.00

Prackovice - Podsedice 9:2 (3:2)

Branky Prackovic: 5., 11., 50. a 80. Jan Veselý, 16. a 77. Hrudka, 48. Barták, 53. Šalda, 61. Zeman. Rozhodčí: Bartoš. ŽK: 0:1. Diváci: 40.

Sestava: Jakub Veselý - Žemlička (63. Pechánek), Šalda, Beneš, Pohořálek - Jambor (46. Zeman), Dolejš (46. Klaban), Hrudka, Barták (63. Merhaut) - Jan Veselý (85. Žoha), Poláček.

Jan Veselý, kapitán: „Skoro po roce jsme se dočkali soutěžního zápasu a celý tým se na to těšil snad víc jak na Vánoce, což potvrzuje i rekordní účast na trénincích. V prvním poločase jsme si bohužel vybrali slabší chvilku vzadu a dostali dva zbytečné góly, zároveň se nám v útoku podařilo zahodit hned několik tutovek, a tak první poločas skončil jen 3:2. To nás však zdravě naštvalo a po pauze jsme už soupeři nedali šanci. Těší mě, že se mezi střelce zapsali i nováčci v sestavě a jsem rád, že se nám do soutěže podařilo vkročit správnou nohou.