14.6.2015   Sulejovice : Prackovice  3:4 (2:1)

Branky: Doleček Lukáš 2, Lhotský, Bílek

Sestava: Vobecký (Jakub Veselý), Navrátil, Bílek, Pechánek, Lhotský, Hamšík, M. Piegelbauer, Jan Veselý, Lisec, Rafael, Doleček (Nytl)

Prackovice si v posledním zápase zajistily záchranu v soutěži!

Tohle by snad nenapsal ani nejlepší režisér v USA. Do posledního kola sezony nebylo vůbec jasné, zda se prackovičtí fotbalisté ve třetí tříde dokáží udržet. Nakonec se tak stalo - díky výhře v Sulejovicích, kde Prackovice vyhrály 4:3 po bojovném výkonu, který po dlouhé době zdobil naší hru. Trenéři Hynek Čech s Tomášem Friedlem neměli k dispozici vyloučeného Poláčka, chybějícího Lédla, či dlouhodobě zraněného Laupyho. Do brány se, ač při účasti prvního brankáře Veselého, postavil Lukáš Vobecký, do útoku nastoupil Lukáš Doleček. A to jméno nedá brankářům soupeře spát ani po dvacáté sezoně v prackovickém dresu - dvěma brankami se Guly výraznou měrou zasloužil o důležitou výhru!

Do vedení se ale nejdříve dostaly domácí Sulejovice - rychlý protiútok a přesná střela skončila za zády Vobeckého. Na 1:1 vyrovnával o několik minut později již zmíněný Doleček, kdy zkušeně k tyči zakroutil povedenou střelu z velkého vápna. A když už se zdálo, že se do kabin půjde za nerozhodného stavu, domácí udeřili podruhé, Vobecký lovil míč ze své sítě ještě před poločasem - 2:1. Do druhé půle nemohl nastoupit brankář Vobecký, kterého dlouhodobě trápí svalové zranění, mezi tyče musel Jakub Veselý. A hned musel zneškodnit pohotovou střelu domácího útočníka, který ale Veselého nepřekvapil. A Doleček vyrovnal za několik málo okamžiků znovu, gólem v podobě krásné fotbalové akce, zakončené přehozením brankáře. Parádní práci při tomto gólu předvedl aktivní Hamšík. Začalo se tak znovu za nerozhodného stavu, který však dlouho nevydržel, Prackovice šly poprvé v zápase do vedení, z pokutového kopu se trefil kapitán Bílek. Jenže ani stav 3:2 pro hosty nevydržel delší dobu  - penalta se kopala na druhé straně, po nesmyslně odpískané ruce Pechánka, která dle rozhodčího Fraňouse byla zahrána ve vápně. Ani signalizace pomezního rozhodčího nepřesvědčila hlavního sudího, že byl míč několik desítek centimetrů za vápnem. Domácí vyrovnali patnáct minut před koncem na 3:3 a schylovalo se k dramatu, které však rozhodl svým gólem po parádní samostatné akci obránce Jan Lhotský! Stav 4:3 prackovická obrana ubránila a bojovným výkonem jsme tak po výhře v posledním utkání sezony 2014/2015 zdrželi třetí třídu.

Nejlepší hráči:  Lukáš Doleček, Jan Hamšík, Martin Navrátil

25.Kolo

6.6.2015  Prackovice : Bohušovice 0:8 (0:1)

Sestava: Laupy, Navrátil, Bílek, Pechánek, Nytl, H. Čech, Jan Veselý, M. Piegelbauer, Rafael, Lisec, Hamšík

24.Kolo

31.5.2015    Třebušín : Prackovice  5:4 (3:0)

Branky: Poláček, Bílek, Vobecký, Jan Veselý

ČK: Poláček

Sestava: Lukáš Doleček, Navrátil, Bílek, Nytl, Pechánek, M. Piegelbauer, Hamšík, Jan Veselý, Poláček, Lisec (Pek), Vobecký

23.Kolo

23.5.2015     Prackovice : Velemín 1:5  (0:3)

Branka:  Jan Veselý

Sestava:  Lukáš Doleček, Nytl (Pechánek), Bílek, Navrátil, Lhotský, Lédl (Pek), M. Piegelbauer, Jan Veselý, Hamšík, Poláček, Lisec

Ohlas: "Oproti minulému týdnu to byl výkon lepší, ale furt je to všechno takové nevýrazné. Velemín hrál dobře, mají tam hodně mladých hráčů a s jejich pohybem jsme měly potíže, vše je to jen o běhání a chuti, to nám chybělo. Podle mě to byl jeden z nejlepších týmů, který tu na jaře hrál, překvapili nás."

22.Kolo

16.5.2015      Třebívlice : Prackovice 7:0 (3:0)

Sestava: Jakub Veselý, Bílek, Navrátil, Nytl, M. Piegelbauer, Pek (Jiří Šonda), Vobecký, Jan Veselý, Hamšík, Poláček, Pechánek

Hynek Čech: "S takovým výkonem neporazíme nikoho, jeden z nejhorších zápasů za poslední roky, co jsem v Prackovicích viděl! Bez zájmu, bez chuti. Chyběl pohyb, nic pozitivního."

21.Kolo

9.5.2015      Prackovice : Ploskovice 3:0 (3:0)

Branky: Poláček 2, Jan Veselý

20.Kolo

3.5.2015     Milešov "B" :  Prackovice 5:3 (1:1)

Branky: Poláček 2, Rafael

Sestava: Jakub Veselý, Vobecký, Hamšík, M. Piegelbauer, Navrátil, Lisec (Rafael), Lédl, Poláček, Jan Veselý, Lhotský, Nytl

Trenéři: Tomáš Friedl, Hynek Čech, Jiří Šonda

19.Kolo

25.4.2015    Prackovice : České Kopisty "B"   10:0 (3:0)

Branky: Hamšík 3, Poláček 2, Piegelbauer, Veselý, Kajzer, Rafael, Navrátil

Sestava: Jakub Veselý, Vobecký, Lhotský (Nytl), M. Piegelbauer, Lédl (Pek), Lisec (Pechánek), Poláček, Veselý (Rafael), Hamšík (Kajzer), Navrátil, Friedl

18.Kolo

18.4.2015    Černiv "B"  :   Prackovice 3:1 (1:1)

Branka: Poláček

Sestava: Jakub Veselý, Bílek (Nytl), Navrátil, Friedl, M. Piegelbauer, Pek (Pechánek), Poláček, Lisec, Jan Veselý, Rafael (Kajzer), Hamšík

Kapitán: Bílek, následně Navrátil

17.Kolo

11.4.2015     Prackovice : Litoměřice "C"     0:1 (0:0)

Sestava: Jakub Veselý, Bílek, Vobecký, Lhotský, Laupy (Pek, následně Pechánek), Lisec, Poborský, Rafael (Šonda), Jan Veselý, Poláček, M. Piegelbauer

Trenéři:  Tomáš Friedl, Hynek Čech

Kapitán:  Jaroslav Bílek

Litoměřicím stačil k výhře nad Prackovicemi jediný gól

A zase ta produktivita. Do Prackovic přijel v rámci dalšího kola soupeř z Litoměřic, který byl v zápase jasným favoritem. Nejen při pohledu na tabulku, ale i skrze podzimního vzájemného utkání, které jsme prohráli 1:5. V jarních zápasech nás trápí velká marodka, což se projevilo i v tomto utkání. Chyběl Hamšík, Lédl a během první půle odstoupil další hráč, který se vrátil po delší pauze - Michal Laupy. Jedinou pozitivní zprávou je, že začal trénovat František Nytl a do několika týdnů by se měl v tréninku objevit Martin Navrátil. Nová posila, která by měla nastupovat na postu stopera. Od úvodního hvizdu byl soupeř jasně lepší. Domácímu brankáři Veselému pomohla nejednou branková konstrukce, prackovická obrana byla po celých devadesát minut nevídaně rozhozená. Ale prackovický brankář odolával, leckdy i se štěstím. Domácí se k nějakému velkému tlaku v první půlce nedostali. Za zmínku jen stojí nepovedená střela Lisce a samostatný průnik Poláčka, kterému na poslední chvíli litoměřický obránce sebral míč. Ve 45' se Poláček pokoušel nachytat hostujícího brankáře ze standardní situace, ale míč v síti bohužel neskočil.

Po poločase byl obraz hry stejný. A přišel trest, v podobě inkasované branky. To už se na hřišti objevil Jiří Šonda, ale ani on nedokázal litoměřickou obranu překonat, stejně jako Jan Veselý, kterého v solidní šanci reflexivním zákrokem vychytal brankář. Do souvislého tlaku se Prackovice dostaly až v posledních minutách, ale obrana Litoměřic dokázala závary před bránou uhlídat a hosté tak zaslouženě mohli odjet s plným bodovým ziskem.

16.Kolo

4.4.2015      Malé Žernoseky :  Prackovice  2:1 (2:1)

Sestava:  Jakub Veselý, Lhotský, Vobecký, M. Piegelbauer, Lisec, Poborský, Rafael (Pechánek), Poláček, Hamšík (Kajzer), Friedl, J. Veselý

Trenér: Tomáš Friedl

Sokol sahal po senzaci, derby ale nakonec ovládl soupeř

Nuda, nuda, šeď, šeď. Asi nějak takhle by se dalo popsat derby Malé Žernoseky - Prackovice, které se hrálo včera, v rámci šestnáctého kola III.třídy. Přijeli jsme na půdu lídra soutěže a trenéři Jiří Šonda s Tomášem Friedlem měli s poskládáním sestavy hodně velké potíže. Chyběl totiž zraněný kapitán Bílek a přes týden se zranil obránce Lédl. K tomu ve dvacáté minutě utkání odstoupil Hamšík a na jeho místo musel nastoupit Kajzer. Oba týmy předváděly průměrný výkon a pokud někdo čekal ofenzivní koncert, ten odcházel z utkání zklamaný. Jak domácí Malé Žernoseky, tak hostující Prackovice čekaly na chybu obrany a kdyby zápas skončil bezbrankovou remízou a dělbou bodů, nikdo by se nemohl divit. Z prvního gólu se radovali domácí. Lehká střela zapadla za záda překvapeného brankáře Veselého a za několik málo okamžiků soupeř vedl už o dvě branky. Po závaru v našem pokutovém území se míč po několika odrazech dokutálel do brány. Do poločasu jsme ale stihli snížit. Poláček zahrával standardní situaci a snášející se centr nakonec skončil v bráně domácích. Ve druhé půli jsme už bohužel sílu na zvrat v utkání nenašly a Malé Žernoseky si těsné vedení s přehledem pohlídaly. Smolná prohra, která se dala s přehledem proměnit v zisk tří bodů. Bohužel jsme ale byli bezzubí, stejně jako soupeř, který měl jen o trochu více štěstí. Za týden nás v prackovickém ďolíčku čeká soupeř z Litoměřic, kterému bychom rádi oplatili prohru ze zimní části sezony.

15.Kolo
28.3.2015     Prackovice : Libochovany   4:0 (2:0)

Sestava:  Jakub Veselý, Bílek, Vobecký, Lédl, Lhotský, Hamšík, M. Piegelbauer, Poláček (Pechánek), Lisec, J. Veselý (Kajzer), Rafael (Poborský

Branky: 2 Veselý, 2 Poláček

Poláček s Veselým zařídili v derby druhou výhru Prackovic!

Konečně! V Prackovicích se v sobotu v rámci patnáctého kola odehrálo utkání, které může výrazným způsobem ovlivnit souboj o jedinou sestupovou pozici. Do prackovického ďolíčku přijel soupeř z Libochovan, který v probíhající sezoně také nehraje podle svých představ. Oba týmy ze spodních pater tabulky a k tomu derby, které sledovalo na naše poměry nemálo diváků. Šťastnějším týmem byli po zápase hráči domácích, kteří vyprovodily Libochovany domů čtyřgólovým výpraskem! Naopak Prackovická obrana byla po dlouhé době bezchybná a brankář Jakub Veselý si mohl po zápase odškrtnout první vychytanou nulu v sezoně 2014/2015.
Soupeř působil od začátku utkání nervózně. Hodně fauloval a ztrácel nervy. Po dvaceti minutách šel hostující hráč vyzkoušet teplou vodu, když se předčasně pakoval po červené kartě. To už jsme vedli 1:0 gólem Jana Veselého, který si šikovně počkal na snášející se balón a z první propálil libochovanského brankáře. Do poločasu se příznivci prackovického fotbalu radovali ještě jednou. Poláček si po solidní individuální akci připsal šestou branku v sezoně a do kabin se šlo za stavu 2:0. Ve druhé půli se soupeř hodně snažil o kontaktní branku. Hosté bojovali, ale naráželi na výborně organizovanou obranu. Když už byl Jakub Veselý překonán, pomohlo mu po standardní situaci břevno. A když se poté opět trefil Poláček a později znovu Veselý, Libochovany už sílu na zvrat nenašly. Výborný fotbal, který podpořila sympatickým výkonem nová akvizice v týmu Prackovic, obránce Jakub Lédl.
Za týden nás čeká další derby, jedeme na horkou půdu Malých Žernosek. Asi nějak takhle by se mělo bojovat o záchranu. SOKOL!

14.Kolo
21.3.2015     Prackovice : Vchynice  3:0 KONTUMAČNĚ
Sestava:  Jakub Veselý, Bílek, Vobecký, Lhotský, M. Piegelbauer, Friedl, Hamšík, J. Veselý (Kajzer), Pek, Poláček, Rafael

Na střídání připraven Pechánek a Jiří Šonda.

Vedoucí týmu: Michal Laupy

0:5! Sokol ale zachránil svaz

Ostuda, trapas, blamáž. Jen stěží hledali příznivci prackovického fotbalu slova k prvnímu jarnímu zápasu. Do Prackovic v rámci čtrnáctého kola III.třídy přijel soupeř ze Vchynic, který za dvě hodiny odjížděl s úsměvem na tváři a se třemi body po výhře 5:0. Jenže ze svazu během týdne přišla zpráva o kontumační výhře prackovického celku. Za hosty totiž nastoupil hráč, který nebyl vedený v evidenci FAČR. Kéž by nás tato šťastná výhra nakopla k lepším výsledkům.

......................................................................................................................................................................................................................................

Podzimní část sezony je za námi. Díkybohu, protože ze třinácti zápasů máme na kontě pět bodů a jsme jasně poslední. Facka, kterou nikdo z nás nečekal, ale věřím, že nás to nakopne, stejně jako kvalitní příprava, kterou všichni budeme absolvovat. Proč to na podzim nešlo? Budu se opakovat, ale pokud nebudeme hrát jako jeden tým a nebudeme stát jeden za druhým, nepůjde to ani na jaře. Noví hráči se pomalu, ale jistě stávají jedni z nás a dokopná ukázala, že by to mohlo fungovat a já doufám, že teď už to bude jen a jen lepší. Užijte si měsíc volna a informace o zimní přípravě se tu objeví buď ode mě, nebo od vedení. Následující ohlasy na každého z vás píši tak, jak to opravdu vidím, takže buďte trochu sebekritičtí. Děkuji za podzimní část sezony a ať žije SOKOL!

Nejlepší hráči:

3. Michal Piegelbauer
2. Jaroslav Bílek
1. Lukáš Vobecký

Skóre: 21:47

Michal Piegelbauer - stálice v prackovické sestavě. Netradičně nastupoval i na postu obránce, ale už několik sezón odvádí spolehlivě černou práci. Jeho gól v posledním zápase byl pastvou pro oči.
Jaroslav Bílek - pokud se chcete naučit, jak správně číst hru, pusťte si video ze zápasu a koukejte na prackovického kapitána. Situace zvládá s přehledem a nevídaným klidem.
Lukáš Vobecký - není náhoda, že je nejlepším hráčem. Občas zapomíná na to, že hraje stopera a životnost trenérů zkracuje svými kličkami, ale i on se může pyšnit solidním čtením hry. Na plac by šel i s jednou nohou, jen aby týmu mohl pomoct.
Jan Lhotský - na kraji obrany nemá v Prackovicích konkurenci. Jako jeden z mála obránců umí i zaútočit a přejít přes několik hráčů. Pár zápasů hrál i v záloze, ale obrana mu sedí víc.
Martin Lisec - polovinu podzimu vynechal kvůli zranění. Je ho plné hřiště, vypomáhá obraně, bojuje. Marně čeká na gól, kterým by zase naplno zapnul svůj gólostřel.
Josef Poláček - odpykával si trest za nesmyslnou kartu z prvního mistráku. Poté prackovickou hru oživil, ale každý zápas zbytečně poztrácí nemálo balonů. Kdyby se soustředil jen na fotbal a ne na rozhodčí, téměř jistě by si odnesl sošku za nejlepšího hráče.
Jan Veselý - v bráně vystřídal svého bratra Jakuba a nečekaně odchytal více, jak polovinu podzimu. Působil spolehlivě a určitě se nikdo nebude zlobit, když odchytá i jaro. Tomu se ale sám Honza brání.
Michal Laupy - kraj obrany hraje pravidelně. Střídá dobré výkony s průměrnými, ale působí jistě a do základu momentálně patří.
Jan Hamšík - dařilo se mu. Střílel góly, dirigoval hru, podporoval spoluhráče. Jeho finta při standardní situaci začíná být pověstná. Útočníky často zásobuje dobrými přihrávkami.
Jiří Šonda - odehrál toho víc, než sám čekal, ale asi nějak takhle by se měl chovat útočník. Prostě je vždy tam, kde má být a s klidem zakončí. Často pak zvedne ruce k nebi a brankáři vytahují míč ze své sítě.
Roman Hladík - musí zesílit. I on se potýkal se zraněním, ale střed zálohy je v jeho přítomnosti nebezpečný.
Lukáš Poborský - více mu sedí útok, než záloha. Dokáže podpořit spoluhráče, ale také je svými poznámkami dokáže naštvat. Umí přejít přes soupeře a střílel i góly.
Václav Pek - lepší se zápas od zápasu. Odehrál toho dost a zálohu zvládá. Jedno z příjemných překvapení podzimu. Chybí mu odhad na balón, ale hraje pravidelně a je to znát.
Jan Pechánek - nedokázal navázat na výkony z minulých sezon. Střídá lepší výkony se špatnými. Kvalitní příprava pomůže především jemu. Odhodlaně šel v posledním zápase na první penaltu v kariéře. Selhal.
Tomáš Friedl - nebýt zranění, jistě bychom měli bodů více. Pokud hraje, hra je o 100% lepší. Neřve, podpoří. Z jeho tréninků jsme čerpali sílu už v posledních zápasech.
Tibor Rafael - i od něj se čekalo víc. Připsal si první gól v Prackovicích, ale
může být ještě lepší.
Jakub Veselý - v bráně se mu na podzim nedařilo. Ale v útoku zahrál velice dobře. Dal gól, dokázal zařídit standardní situace. Může působit jako žolík na posledních dvacet minut v zápase.

13.Kolo

15.11.2014     Prackovice :  Sulejovice   2:2 (4:5 PK)

Branky:  Hamšík, M. Piegelbauer

Sestava:  Jan Veselý, Bílek, Hamšík, Lhotský (Pechánek), Poláček, Pek, Laupy, Vobecký, M. Piegelbauer, Poborský

12.Kolo

9.11.2014     Bohušovice "B"  :   Prackovice   9:2 (5:0)

Branky:  Šonda Jiří, Poláček

Sestava:  Jakub Veselý, Bílek, Hamšík, Pechánek, Friedl (Šonda Jiří), Hladík (Pek), Poláček, M. Piegelbauer, Kajzer, Laupy, Lhotský

11.Kolo

1.11.2014     Prackovice : Třebušín  2:3 (1:2)

Branky:  Poborský, Jiří Šonda

Sestava:  Jan Veselý, Bílek, Vobecký, Lhotský (Šonda Jiří), Laupy, Rafael (Pek), Poborský, Hamšík, Poláček, Vobecký, M. Piegelbauer

10.Kolo

25.10.2014     Velemín  :  Prackovice  3:3 (4:3 np)

Branky:  Poláček, Poborský, Jakub Veselý

Sestava:  Jan Veselý, Bílek, Vobecký, Laupy (Kajzer), Lhotský, Poláček, Hladík (Pek), Poborský, Rafael (Jakub Veselý), Hamšík, M. Piegelbauer

Prackovice byly milimetry od první výhry, nakonec ale padly na penalty

Tohle mrzí dvakrát! V rámci dalšího kola III.třídy jsme přijeli na půdu Velemína, abychom konečně poprvé v sezoně zvítězili. Do sestavy se vrátil Roman Hladík, kvůli pracovním povinnostem naopak chyběl Martin Lisec a do zápasu nemohl nastoupit ani zraněný Tomáš Friedl. Mezi náhradníky chyběl i Pechánek, který bojuje s nachlazením, či dlouhodobě zraněný Vajda.
První půle byla z naší strany snad nejhorší v celé sezoně. Prackovicícm chyběl pohyb, přesné přihrávky a na brankáře Jana Veselého šel jeden útok za druhým. Už v šesté minutě jsme po chybě naší obrany inkasovali. Aktivní Velemín si i nadále vytvářel příležitosti a když domácí zanedlouho zvýšili na 2:0, nemálo hráčů i fanoušků si vzpomnělo na debakl 6:0, který jsme ve Velemíně schytali před rokem. V první půli jsme moc šancí neměli. Za zmínku stojí snad jen střela Hladíka, která se otřela o tyč. Do poločasu se nám ale přeci jen podařilo snížit, zásluhou Poláčka, který šikovnou střelou nachytal domácího brankáře. Tato branka jakoby Prackovice polila živou vodou, protože ve druhé půli nás bylo plné hřiště. Zoufalost nahradila bojovnost a nám došlo, že i my můžeme hrát fotbal. Za patnáct minut ve druhé půli jsme třikrát (!) nestřelili břevno. Obrovskou šanci na vyrovnání měl Jakub Veselý, který se překvapivě objevil v útoku. A jeho hra na soupeře platila. Z ojedinělé akce ale domácí zvýšili na 3:1 a zdálo se být o třech bodech rozhodnuto. Jenže Velemín tato branka uspokojila a to byla chyba, protože Jakub Veselý si nakonec přeci jen došel pro první branku v mistrovském utkání a snížil na rozdíl jediného gólu! Na domácího brankáře šel poté jeden útok za druhým. Lob Poborského skončil opět na břevně, ale stejný hráč nakonec zařídil pro Prackovice vyrovnání na 3:3! V posledních vteřinách měl OBROVSKOU šanci Hamšík, ale ke smůle prackovických příznivců trefil opět břevno, které po dnešním zápase musí být obouchané ze všech stran. V derby tedy nakonec došlo na penalty, ve kterých se trefili všichni hráči, kromě prackovického Poláčka. Bonusový bod tedy patří domácímu Velemínu. Sahali jsme po třech bodech, ale za první půli jsme si vyhrát nezasloužili. Remíza je tedy nejspíše spravedlivá. Už v ÚTERÝ nás čeká dohrávka s Černivem!

9.Kolo

18.10.2014   Prackovice : Třebívlice  3:4  (2:1)

Branky:  Poláček 2, Rafael

Sestava:  Jakub Veselý, Vobecký, Bílek, Lhotský, Laupy, Lisec, Poláček, M. Piegelbauer, Poborský, Hamšík, Friedl

8.Kolo

11.10.2014  Ploskovice  :  Prackovice  1:0 (1:0)

Sestava:  Jakub Veselý, Vobecký, Bílek, Lhotský, Poborský, Friedl, Kajzer (Pechánek), Lisec, M. Piegelbauer, Jan Veselý, Hamšík

7.Kolo

4.10.2014   Prackovice :  Milešov "B"  2:2 (1:4 pk)

Branky:  Hamšík, Poborský

6.Kolo

České Kopisty "B"  :  Prackovice  5:1 (1:0)

Branka: Hamšík

Sestava: Jan Veselý, Bílek, Pechánek, Vobecký, Lhotský, Hamšík, Lisec, Kajzer, M. Piegalbauer, Pek, H. Čech

Prackovice v oslabené sestavě padly i popáté

Jedenáct. Přesně tolik hráčů bylo připraveno k sobotnímu utkání III.třídy proti Českým Kopistům. A to musel nastoupit trenér Hynek Čech. Od začátku sezony totiž bojujeme nejen proti soupeřům, ale i s obsáhlou absencí, která z velké částí ovlivňuje naše špatné výsledky. Zraněná je nová posila Roman Hladík, trest v podobě šesti zápasů si odpykává Poláček a včera kvůli pracovním povinnostem chyběl i Michal Laupy, či brankář Jakub Veselý. Do brány se tak musel postavit Jan Veselý, ale ani on nezabránil tomu, že jsme prohráli, možná až krutým výsledkem 1:5.
Oba brankáři museli řešit hodně nepříjemných situací a i přes oslabenou sestavu jsme byli první půli vyrovnaným, ne-li lepším týmem. Střelu Lisce ze standardní situace musel na poslední chvíli řešit domácí brankář. Další šance Lisce skončila na tyči a hlavička stejného hráče minula bránu domácích. Střela Hamšíka, či Hynka Čecha také ke smůle prackovických příznivců neskončila v síti. A soupeř trestal. Rychlá akce skončila gólem a do šaten se šlo za stavu 1:0 pro České Kopisty. A nebýt výborného zákroku našeho brankáře Veselého v poslední minutě první půle, prohrávali bychom o dvě branky. Ve druhé půli jsme ale, jak je naším zvykem, rychle inkasovali dva góly a o bodech pro domácí bylo rozhodnuto. Sám na brankáře šel opět Lisec, ale tvrdou střelou trefil jen domácího brankáře, který má zřejmě na hrudi nové tetování, v podobě fotbalového míče. Poté už do naší sítě padal jeden gól za druhým a doplatili jsme na nedostatečnou fyzickou kondici. Čestného úspěchu jsme se ale přeci jen dočkali. Ke standardní situaci se nezvykle postavil Hamšík a jeho chytrá střela skončila za zády překvapeného brankáře. Z pěti odehraných zápasů máme pouhý jeden bod, nicméně máme jeden zápas k dobru a tabulka je kolem sestupových pozic nezvykle vyrovnaná. Příští týden nás na domácí půdě čeká Milešov "B" (16:00).